صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت نیرو پردازش اسپینر
شرکت دانش بنیان نیرو پردازش اسپینر تنها شرکت مورد تایید معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری به عنوان تولید کننده ناظر الکترونیکی کالا و عضو شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان می باشد . ما در سال 1389 آغاز به طراحی و تولید گیت های ضد سرقت فروشگاهی و سعی در بومی سازی تکنولوژی RF در ایران نمود یم .
پس از تولید انبوه موفق گیت ضد سرقت فروشگاهی با تکنولوژی RF و کسب رضایت مشتری از نظر کیفیت و خدمات پس از فروش ، ما در سال 1391 تصمیم به طراحی و تولید گیت ضد سرقت فروشگاهی با تکنولوژی AM گرفتیم که پس از گذشت دو سال توانستیم به انحصار چند شرکت تولید کننده اروپایی و آمریکایی خاتمه داده و گیت ضد سرقت فروشگاهی اسپینر با تکنولوژی AM را در سال 1393 با تعدادی محدود به بازار عرضه کردیم و خوشبختانه به دلیل استقبال خوب مشتریان تولید این محصول سرعت قابل توجهی یافت .
واحد تحقیق و توسعه شرکت ما در حال حاضر در حال طراحی و بومی سازی گیت فروشگاهی با تکنولوژی EM می باشد .
ما نیروی کار جوان با تجربه علمی و فنی کافی در اختیار داریم و دارای کمترین میانگین سنی در حوزه EAS در ایران هستیم ، همچنین ما تنها شرکتی در ایران هستیم که در هرلحظه از زمان ، انباری با تعداد موجودی بالا از تمامی رنج های فرکانسی مربوط به گیت فروشگاهی را داریم ، این تعداد بالا در انبار کالا به مشتریان ما این اطمینان را داده که برای تامین نیازهای خدماتی و گارانتی محصولات با مشکلی روبرو نخواهند شد .
ما مفتخر به همکاری با کلیه فعالین رده اول در حوزه EAS در ایران به عنوان تامین کننده گیت فروشگاهی می باشیم و تمام سعی خود را برای کنترل قیمت یکسان محصولات خود در سراسر کشور نموده ایم تا افراد سودجویی که قصد فروش محصولات ما را با قیمت بالاتر از قیمت مصوب داشته باشند شناسایی نموده و آنها را از دایره توزیع کنندگان گیت فروشگاهی اسپینر خارج نماییم .


آگهی دهنده : شرکت نیرو پردازش اسپینر
نشانی دفتر مرکزی : اصفهان - بلوار دانشگاه صنعتی ، شهرک علمی و تحقیقاتی ، پارک علم و فناوری ساختمان فن آفرینی 2 واحد 238
تلفن : 3 - 33932492 - 031

نشانی دفتر تهران : تهران - خیابان فرصت شیرازی ، بین توحید و اسکندری ، پلاک 164 ، واحد 6
تلفن : 66915122 - 021

وب سایت : www.spiner-eas.com

گیت ضد سرقت فروشگاهی گیت ضد سرقت فروشگاهی