صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت سیمکاتک
این شرکت فعالیت در زمینه ساخت مقره های سیلیکونی را از سال 1377 آغاز نموده است . برای این منظور ابتدا لازم بود که مطالعات و تحقیقات جامعی در مورد شرکتهای خارجی سازنده این نوع مقره و نیز روش تولید به کار گرفته شده به عمل آید تا بتوان با توجه به مزایا و معایب هر یک و نیز مسائل فنی و اقتصادی مربوط گزینه ارجح را انتخاب نمود . ضمناً سوابق عملکردی تولیدات آنها در نقاط مختلف جهان نیز تا آنجا که ممکن بود مورد مطالعه قرار گرفت و بر اساس نتایج حاصله تولید مقره به روش تزریق یک پارچه مورد توجه قرار گرفته و انتخاب گردید . پس از فراهم آوردن تجهیزات و امکانات لازم تولید آزمایشی مقره های سیلیکون رابر در رده ولتاژ توزیع در سال 1379 آغاز گردید و پس از گذراندن مراحل آزمایشی به صورت موفقیت آمیز تولید انبوه آن شروع و به تدریج با توجه به نیاز مصرف کنندگان به تنوع طرح ها افزوده شد .

در سال 1381 این شرکت به اتفاق شرکت سدیور به طور مشترک در مناقصه برق منطقه ای کرمان با هدف انتقال تکنولوژی شرکت نمود که خوشبختانه برنده شد و بر اساس شرایط قرارداد ، کارخانه جدیدی برای ساخت مقره های رده ولتاژ 20 الی 63 کیلو ولت توسط این شرکت با همکاری و نظارت شرکت سدیور فرانسه احداث گردید . براین اساس ، کار طراحی و ساخت کارخانه توسط کارشناسان این شرکت و شرکت سدیور به موازات انجام امور دیگر آغاز و در سال 1383 خط تولید مقره HTV تحت لیسانس شرکت سدیور فرانسه با حضور بعضی از مسئولین وزارت نیرو و شرکتهای برق منطقه ای و مهندسین مشاور با موفقیت شروع به کار نمود و هم اکنون با ظرفیتی بالغ بر 350000 مقره در سال در حال تولید می باشد .

در سال 1388 با توجه به نیاز تولید مقره های سیلیکونی در رده انتقال و سیاست خودکفایی کشور این شرکت همکاری نزدیکی را با هدف راه اندازی خط تولید مقره های فشار قوی با شرکت سینو که از بزرگترین و معتبر ترین تولید کنندگان مقره سیلیکونی و تجهیزات برقی در سطح دنیا می باشد را آغاز نمود و با یاری و لطف ایزد منان و تلاش کارشناسان و پرسنل شرکت و استفاده از تجربه و تکنولوژی بروز شرکت سینو ، موفق به راه اندازی و بهره برداری از خط تولید مقره های رده انتقال شده است .
این شرکت در سالهای اخیر علاوه بر بالا بردن رده ولتاژ مقره های تولیدی خود تنوع محصول را نیز در دستور کار خود قرارداده و در حال حاضر مقره های اسپیسر بین فازی توزیع تا انتقال و برقگیر های سیلیکونی و مقره های هیبریدی ( با همکاری مقره سازی مانه ) تولید می نماید .
شرکت سیمکاتک از پیشگامان اجرای کوتینگ سیلیکون بر روی مقره های پستهای فوق توزیع و انتقال در کشور می باشد که تا به حال در چندین پست فشار قوی در استانهای خوزستان ، بوشهر ، هرمزگان و تهران این پوشش را اجراء نموده است که همگی مورد رضایت کارفرمایان می باشد . تاکنون بیش از 2000000 عدد از محصولات مختلف این شرکت در شبکه سراری برق کشور نصب گردیده است .
حمایت مصرف کنندگان می تواند ما را در ارتقاء توانایی ها و کیفیت تولید یاری نماید ومانیز خود را متهعد می دانیم که با تولید محصولات با کیفیت مطلوب و خدمات پس از فروش به صورت مستمر رضایت آنها را فراهم کنیم .

محصولاتی که هم اکنون توسط شرکت سیمکاتک عرضه می گردد عبارتند از :
- پوشش سیلیکون رابر RTV
- مقره های راه آهن برقی
- مقره های کراس آرم
- برقگیرهای سیلیکونی توزیع
- برقگیرهای پست فشار قوی
- برقگیرهای سیلیکونی خطوط انتقال
- مقره های سوزنی خطوط توزیع
- مقره های کششی خطوط انتقال
- اسپیسرهای بین فازی
- مقره های کششی و آویزی خطوط توزیع
- مقره های پست
- فیوز کات اوت


اطلاعات تماس با شرکت سیمکاتک
نشانی : تهران - جاده دماوند ، خيابان اتحاد ، خيابان هفتم غربی ، شماره 10
تلفن : 77348623 – 77344883 – 77348816 – 77339630 – 77338365 – 021
فکس : 77326833 – 021
پست الکترونیکی : info@simcatec.com
وب سایت : www.simcatec.com

مقره مقره مقره مقره