صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت شیدسان راد
شرکت شیدسان راد در سال ١٣٨٩ هجری شمسی تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه انرژی های تجدیدپذیر آغاز کرد . طراحی ، نصب و راه اندازی سیستم های انرژی خورشیدی (Solar Energy) در بخش برق و حرارت ، محور اصلی فعالیت های این شرکت را تشکیل می‎دهند . شرکت شیدسان همواره در زمینه بهره گیری از انرژی های تجدیدپذیر ، به خصوص انرژی خورشیدی ، پیشرو بوده است . در سال ١٣٩٣ این شرکت با بکارگیری توان داخلی ، موفق به طراحی و اجرای اولین ساختمان مسکونی “ انرژی صفر” (Zero Energy) بخش خصوصی شد . خدمات شیدسان راد مشاوره ، طراحی ، تامین تجهیزات ، اجراء ، نگهداری و تامین سرمایه سیستم های خوشیدی است .
تعهد ما : برای سرمایه گذاران در بخش انرژی خورشیدی و دوستداران محیط زیست ، شرکت شیدسان راد با در اختیار داشتن نیروهای مجرب و متخصص و همچنین با ارتباطات مستقیم با برندهای معتبر جهانی در این زمینه ، متعهد به ارائه بهترین خدمات در طراحی و اجرای سیستم های خورشیدی بوده و شما را با رضایت کامل به اهدافتان در استفاده و ترویج انرژی های پاک می رساند . ضمنا این شرکت با آمادگی تمام وقت و کوشایی در نگهداری از سیستم های شما ، خاطرشما را در این زمینه آسوده خواهد کرد .

از جمله محصولات این شرکت می توان به موارد زیر اشاره نمود .
- کلکتور خورشیدی solar collector
- اینورتر خورشیدی Solar inverter
- پنل خورشیدی Solar Panel
- شارژ کنترلر Controller charge
- آبگرمکن خورشیدی Solar Water Heater
- پایش monitoring

محصولات شرکت شیدسان راد sheedsun عبارتند از انرژی های تجدید پذیر سیستم های انرژی خورشیدی Solar Energy سولار انرژی صفر Zero Energy آبگرمکن خورشیدی Solar Water Heater پنل خورشیدی Solar Panel کلکتور خورشیدی solar collector اینورتر خورشیدی Solar inverter شارژ کنترلر Controller charge پایش monitoring

آگهی دهنده : شرکت شیدسان راد
نشانی : تهران - میدان ونک ، خیابان ملاصدرا ، خيابان شیخ بهائی جنوبی ، کوچه مفتاح ، پلاك 30/1 ، واحد 6
تلفن : 22881976 – 021
فکس : 22881976 – 021
پست الکترونیکی : info@sheedsun.com
وب سایت : www.sheedsun.com

پنل خورشیدی آبگرمکن خورشیدی باتری تک سلولی