صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

فروشگاه اسکوپ
مفتخریم که با سرلوحه قرار دادن صداقت ، صراحت و صمیمیت ، خدمات تخصصی خویش را به طیف وسیعی از مشتریان ، کاربران و همکاران گرامی ارائه می دهیم . فروشگاه اسکوپ با تمام توان در تلاش است تلفیقی از یک دهه تجربه کارشناسان خود و نیازهای واقعی بازار مصرف را در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد . گوناگونی و تعدد سازمانهای خدمات گیرنده دولتی ، خصوصی و آموزشی که در فهرست مشتریان ما قابل مشاهده است موید واقعیت و استمرار این تلاش است و از اینکه قصد داریم نام شما را نیز به این فهرست بیفزاییم ، به خویش می بالیم .
وجه تمایز فروشگاه اسکوپ که در زمینه تجهیزات کمک آموزشی ، تصویری حرفه ای و هوشمند سازی مدارس فعالیت دارد ، وب سایت رسمی فروشگاه اسکوپ است . آنچه ما برای شما گرد آورده ایم همه ی آن چیزی است که می دانیم و در آینده خواهیم دانست . بی کم و کاست .
در خصوص ویدئو دیتا پروژکتور اولین و مهمترین گام ما گردآوری و ارائه برندهای خوب تا عالی (از نظر کیفیت دستگاه ، اعتبار کمپانی سازنده و خدمات آن) بود .
گام بعدی درج اطلاعاتی جامع از این ویدئو پروژکتور ها با ذکر دقیق مشخصات فنی فارسی به انضمام نسخه PDF اوریجینال در سایت بود که با نهایت دقت و استمرار در بروز رسانی ، صورت گرفته و خواهد گرفت .
از آنجایی که معتقدیم تکامل این سایت به تعامل روز افزون با کاربران گرامی وابسته است و یقین داریم در فرایند تولید سایت مطالبی از ذهن و چشم ما بدور مانده است ، با راه اندازی اولین انجمن تخصصی ویدئو پروژکتور (که در منوی سایت قابل دسترسی است) بر آن شدیم پرسشها و پاسخهای مربوط به دیتا پروژکتور را در معرض دید و مطالعه عموم کاربران سایت قرار دهیم . شما می توانید با عضویت در سایت در این انجمن به ما بپیوندید .
و برای آن دسته از دوستان عزیزی که آشنایی چندانی با ویدئو پروژکتور ندارند ولی در شرایط انتخاب و خرید این محصول قرار گرفته اند مقدماتی را تحت عنوان راهنمای انتخاب و خرید دیتا پروژکتور آماده نموده ایم که مطالعه آن می تواند پارامترهای مهم و عوامل تاثیر گذار در انتخاب ویدئو پروژکتور را تا حدی روشن نماید .
علاوه بر دیتا پروژکتور ، کلیه ملزومات جانبی و خدمات جانبی آن نیز جزء تجهیزات و خدمات قابل ارائه اسکوپ می باشد . ملزومات جانبی ویدئو پروژکتور شامل : پرده نمایش ، پایه نصب به سقف ، میز ویدئو پروژکتور ، کابل RGB یا VGA در متراژ بالا ، فلش پلیر NBOX ، پرزنتر (ریموت کنترل کامپیوتر) ، لامپ انواع دیتا پروژکتور ، خدمات نصب و نیز تعمیرات تخصصی انواع ویدئو پروژکتور .
کاربران گرامی می توانند برای دریافت مشاوره در خصوص تجهیز سالن همایش ، اتاق کنفرانس ، دفاتر مدیران ، کلاس های سمعی و بصری ، سایتهای کامپیوتر ، کلاسهای درسی و سینمای خانگی با کارشناسان این شرکت تماس حاصل نموده و در تجربیات ما شریک باشند .
بخش دیگر فعالیت های اسکوپ در زمینه تجهیز مدارس و مقوله هوشمند سازی مدارس است . مشاوره ، طراحی ، ارائه راه حل و اجرای کلاس هوشمند از جمله تخصصهای این شرکت بوده و در این خصوص با تجهیزات بروز و پیشرفته ای نظیر برد هوشمند ، کیت هوشمند ساز ، ویدئو پروژکتور هوشمند ، ویژوالایزر ، میکروسکوپ دیجیتال ، قلم نوشتاری دیجیتال و انواع لپ تاپ و تبلت پی سی آماده ارائه پکیج و خدماتی قدرتمند و کاربردی به مدارس سطح کشور هستیم . فهرست همکاریهای اسکوپ با مدارس نیز از جمله افتخارات جاودانه ماست.


آگهی دهنده : فروشگاه اسکوپ
نشانی : تهران - میدان امام خمینی ، خیابان ناصرخسرو ، روبروی کوچه جوانمرد ، جنب غذا خوری سنتی بناب ، پلاک 315 ، فروشگاه اسکوپ
تلفن : 36059050 - 33926361 - 021
وب سایت : www.projection-center.com

ویدئو پروژکتور پرده نمایش لامپ ویدئو پروژکتور برد هوشمند