صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت حفاظتی صرنیک
شرکت حفاظتی صرنیک با 32 سال سابقه فعالیت پویا و مستمر در امور تحقیقات الکترونیک ، سیستمهای حفاظتی و اتوماسیون با بهرهگیری از دانش فنی روز و کادر متخصص و مجرب ، مهندسین و تکنسینهای کارآزموده تأیید شده توسط وزارت کشور ، حراست بانک مرکزی و اداره اماکن یکی از معروفترین شرکتهای حفاظتی در ایران میباشد .
شركت صرنیك از سال 1358 رسماً به ثبت رسید . البته شروع به كار این شركت به صورت غیر رسمی از سال 1356 و پیش از انقلاب بود . در ابتدای كار بیشترین فعالیت شركت در زمینه آژیر خطر و دزدگیر بانكها و فروشگاهها بود و صرنیك به همراه یك شركت دیگر تنها شركتی بود كه تا چندی پیش كار حفاظت از بانكها را برعهده داشت ولی هم اكنون همكاران دیگر ما در این زمینه فعالیت میكنند .
در زمینه اطفاء حریق بیشتر در صنایع دفاع فعال بودیم ؛ كارخانجات وابسته به دولت و شركتهای خصوصی . در رابطه با سیستمهای مداربسته هم فعالیت شركت به سال 1360 باز میگردد ؛ زمانیكه برای نخستین بار در مرز تركیه سیستم مدار بسته توسط شركت صرنیك كار گذاشته شد .
دومین پروژه نصب سیستم مدار بسته در حالیكه در آن زمان هیچ همكار حرفهای وجود نداشت در شركت اتوبوس واحد و اتوبوسهای برقی با همكاری كنترل ترافیك تهران انجام شد . این پروژه برای اولین بار به صورت حرفهای و در این سطح انجام پذیرفت . در حال حاضر بیشترین فعالیت شركت در بخش تأمین ، طراحی ، نصب و راهاندازی سیستمها و لوازم برای شركتهای همكار و مصرفكننده میباشد كه شامل سیستمهای اعلام و اطفاء حریق ، كنترل پیرامونی ، درب اتوماتیك و انواع بالابر میشود .
حدود 25 سال است كه نمایندگی كمپانی نیتان انگلیس كه اصلیت آن ژاپنی است را داریم . كل محصولات این شركت در انگلیس تولید می شود و به بازار جهانی عرضه می گردد .
نمایندگی دوم شرکت كه یكسال است وارد بازار شده سیستم حفاظت كنترل پیرامونی است كه هیچ شركت متخصصی قادر به عرضه آن نبوده است ، شركت دتكس تكنولوژی انگلیس است كه در نمایشگاه پلیس هم ارائه شد . این سیستم برای كنترل پادگانها ، پالایشگاهها و كارخانجاتی است كه به كنترل پیرامونی نیاز دارند که امكان خطا و اشتباه در آن وجود نداشته باشد ؛ زیرا در هر حال امكان خطای این دستگاهها از خطای انسانی بسیار پایینتر است .
نمایندگی سوم ما تلكوما ایتالیا است كه تولیدكننده انواع درب برقی ، پنوماتیك و ریلی است . با توجه به قوانین جدید كه باید درب آپارتمان و منازل مجهز به درب كنترلی و اتوماتیك باشند ، این محصولات را وارد نمودیم كه از لحاظ قیمت و تكنولوژی بالا به نفغ مصرفكننده است .
این شرکت آمادگی خود را جهت مشاوره ، طراحی ، تأمین تجهیزات ، نصب و راهاندازی ، آموزش بهرهبرداری و خدمات پس از فروش سیستمهای ذیل اعلام میدارد :
• سیستم نظارت و کنترل تلویزیون مدار بسته
• سیستم مدیریت صف
• سیستم اعلام و اطفاء حریق اتوماتیک
• سیستم آژیر خطر (دزدگیر) ایرانی و خارجی
• سیستم کنترل تردد پرسنل و پارکینگ
• یکپارچه نمودن سیستمهای حفاظتی بوسیله شبکه کامپیوتری و کنترل از راه دور
• انواع راهبند برای اتومبیل و افراد (کنترل تردد)
• سیستمهای پیشرفته انتقال تصویر از طریق شبکه کامپیوتر
• حفاظت فیزیکی از محیط پیرامونی ( انواع فنسهای الکترونیک مجهز به چشم الکترونیک ، دوربین و کابلهای مخصوص)
• تجهیزات بازرسی x-ray و فلزیاب


اطلاعات تماس با شرکت حفاظتی صرنیک
نشانی : تهران - خیابان حافظ شمالی ، بالاتر از طالقانی ، پلاک 467 ، طبقه اول ، واحد یک
تلفن : 88906715 – 88906951 – 021
فکس : 88904809 – 021
پست الکترونیکی : info@sarnikco.com
وب سایت : www.sarnikco.com

دوربین مدار بسته سیستم اعلام حریق سیستم نوبت دهی دزدگیر اماکن راهبند