صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت پیشبرد صنعت شریف (روبوفا)
شرکت پیشبرد صنعت شریف در سال 1388 فعالیت خود را تحت نام تجاری روبوفا آغاز کرد . در سال 1393 پس از جداشدن جمعی از متخصصین شرکت فضاسازان بعد چهارم و پیوستن اعضای این شرکت به ما ، رباتیک روبوفا رنگ جدیدی به فعالیتهای خود داد .
رباتیک روبوفا با اتکا به توان متخصصین خود که همگی دارای مقامهای بین المللی در مسابقات رباتیک می باشند ، هم اکنون با طراحی و تولید بیش از 40 محصول آموزشی به عنوان یکی از بزرگترین شرکتهای جهان در زمینه رباتهای آموزشی به شمار می آید .
کیفیت بی بدیل بسته های آموزشی رباتیک روبوفا باعث شد تا با اولین حضور در نمایشگاه بین المللی ، پا به عرصه صادرات گذاشته و اینک با صادرات محصولات رباتیک خود به کشورهای همسایه گام جدیدی در راستای اقتدار ملی برداشته است .
بسته های آموزشی سازه های پروازی روبوفا که شامل انواع گلایدرها می باشد سنین 5 تا 50 سال را پشتیبانی کرده است و ماحصل آن ، فروش بیش از 10000 بسته آموزشی در کمتر از 2 ماه از تولید این محصول پرطرفدار است .
زیر ساخت مخابراتی قدرتمند رباتیک روبوفا موجب شد تا این شرکت چندین سایت پربازدید جهت تبلیغات نمایندگان راه اندازی کرده و شرکت را از نظر تجارت الکترونیک گسترده خودکفا نماید .
همواره به خود می بالیم که ایرانی هستیم و به ایرانیان عزیز خدمت می کنیم .


آگهی دهنده : شرکت پیشبرد صنعت شریف (روبوفا)
نشانی دفتر مرکزی : تهران – میدان انقلاب ، خیابان لبافی نژاد ، پلاک 266 ، طبقه 4 ، واحد 10
تلفن : 66415658 – 66415654 – 66469627 – 66469062 – 021

نشانی کارخانه : بروجرد – ابتدای جاده ملایر ، خیابان بوستان ، انتهای گلریز 7

پست الکترونیکی : info@robofa.ir
وب سایت : www.robofa.ir

آموزش رباتیک آموزش رباتیک آموزش رباتیک