صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

فروشگاه روبوایکیو
فروشگاه روبوایکیو (بخش فروش قطعات رباتیک و الکترونیک شرکت تجارت فراسو) از سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را در زمینه طراحی , تولید و تأمین قطعات رباتیک و الکترونیک آغاز کرد . این فروشگاه با ارایه انواع قطعات و ماژولهای رباتیک و الکترونیک سهم عمده ای در تأمین و رفع نیازهای تولیدکنندگان , عرضه کنندگان , دانشجویان و علاقه مندان به این رشته را داشته است و توانسته سهم عمده ای از این بازار را چه در محیط مجازی و چه در بازار سنتی به دست آورد .
این فروشگاه با عنوان تجاری روبوایکیو فعالیت میکند و تمام تلاش خود را میکند تا به عنوان عضوی از صنعت در ایران با ارائه‌ خدمات ، نقش کوچکی در رشد و شکوفایی هر چه بیشتر این صنعت و اقتصاد کشور داشته باشد .
فروشگاه روبوایکیو در حال حاضر با بیش از 8000 عنوان محصول در زمینه قطعات الکترونیک و رباتیک فعالیت میکند و امیدواریم بزودی بتوانیم بیشتر نیازهای شما عزیزان را مرتفع نماییم .
واردات قطعات و کالاهای مرتبط در این زمینه از نقاط مختلف دنیا از جمله فعالیتهای این فروشگاه است . همچنین تولید قطعات خاص و انحصاری و صادرات آن به چند کشور اروپایی و آسیایی نیز برگ زرینی از فعالیتهای این شرکت به شمار میاید .
وجود پرسنل مجرب و متعهد در کنار کارگاه تولیدی و امکانات جدید آن توانسته بصورت همزمان بسیاری از نیازهای تهیه و تولید را مرتفع نماید .
بخش فروش با ارایه قطعات و محصولات مرتبط بر روی وبسایت شرکت و بروز نگهداشتن قیمتهای آن مرجع مناسبی برای قیمتهای بازار بوجود آورده اند . ارسالهای رایگان و کمتر از 24 ساعت نیز از توانایی های دیگر این بخش است .
بخش خرید قطعات علاوه بر تسلط بر بازارهای داخلی و تهیه قطعه مورد نظر در کوتاه ترین زمان و به بهترین قیمت میتوانند محصول مورد نظر شما را در نقاط مختلف جهان استعلام قیمت و وارد نمایند . وجود دفتر شرکت در هنگ کنگ ارتباط بسیار مناسبی برای واردات از کشورهای مختلف را ایجاد کرده است .
به همین دلیل است که بسیاری از دانشگاه ها ، پژوهشسراها ، ادارات آموزش و پرورش ، فنی حرفه ای ها ، شرکتهای تولیدی به نام و برگزار کنندگان رسمی مسابقات داخلی و خارجی روبوایکیو را به عنوان مرجع مناسب خریدهای خود انتخاب کرده اند.
برخی از محصولاتی که توسط این شرکت عرضه می شوند عبارتند از :
• انواع موتور شامل :
- موتور گیربکس دار
- سرو موتور
- استپ موتور
- موتور براشلس
- موتور DC
- موتور AC

• قطعات مکانیکی و رباتیک پروازی

• قطعات الکترونیکی شامل :
- قطعات صوتی
- قطعات نوری
- میکروکنترلر
- میکروپروسسور
- قطعات الکترونیکی
- آی سی
- پروگرامر و دیباگر
- باتری و جا باتری
- کیپد و سوییچ
- سوکت ، کانکتور و فیش
- سیم و کابل
- هیت سینک و فن
- آنتن

• انواع سنسور

• انواع ماژول شامل :
- ماژول برنامه پذیر هوشمند
- ماژول فاصله سنج
- ماژول کاربردی
- ماژول تست قطعات

• انواع دوربین مدار بسته ساده و حرفه ای

• انواع کیت ها و تجهیزات آموزشی شامل :
- کیت رباتیک
- کیت الکترونیک
- کتاب
- سی دی CD

• ابزار و تجهیزات آزمایشگاهی شامل :
- پروگرامر و دیباگر
- منبع تغذیه وآداپتور
- باتری و جا باتری
- شارژر
- فیبر ، بورد ، اسید و فریم
- ابزار اندازه گیری
- ابزار
- جعبه ابزار
- سیم و کابل
- تجهیزات ذخیره سازی

• پرینتر سه بعدی و لوازم جانبی


آگهی دهنده : فروشگاه روبوایکیو
نشانی : اصفهان - خیابان فروغی ، ساختمان کیمیا ، واحد 4
تلفن : 33385832 - 33385830 - 031
فکس : 33386510 - 031
پست الکترونیکی : info@roboeq.com
وب سایت : www.roboeq.ir

ربات پرنده فانکشن ژنراتور ربات ابزار AVR