صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت هوشمند افزار
امروزه شاهد رقابت فشرده جوامع در دستیابی به تکنولوژی‌های برتر به مثابه منبع اصلی قدرت می‌باشیم . افراد تیزهوش و خلاق و صاحبان اندیشه‌های نو با تفکر واگرا از سرمایه‌های هر جامعه و ملتی هستند . از این رو در دهه‌های اخیر مطالعات و تحقیقات در زمینه تکنولوژی آموزشی و پرورش ذهن‌های خلاق بیش از هر زمان دیگر مورد توجه قرار گرفته است .
در چنین فضایی شرکت هوشمندافزار با سابقه فعالیت در زمینه اتوماسیون صنعتی و با هدف ارتقاء‌ سطح دانش و مهارت‌های عمومی و ترویج علم روباتیک قدم در عرصه آموزش ساخت و طراحی روبات در سطوح مختلف نهاده است . شرکت هوشمندافزار برای نیل به این هدف ضمن بررسی دقیق کیت‌ها و برنامه‌های آموزشی روباتیک موجود در جهان ، اقدام به گزینش و جمع‌آوری مناسب‌ترین مجموعه‌ها در این زمینه نموده است .

فعالیت‌های روباتیک شرکت هوشمند افزار ( پیشروبات ) :
• آموزش روباتیک در مدارس و آموزشگاه ها
• تولید محصولات روباتیک
• ارائه انواع ربات و محصولات آموزشی رباتیک از شرکت های معتبر دنیا
• ارائه انواع سنسورها و قطعات رباتیک
• تجهیز کارگاه ها و تیم های روباتیک مدارس ، دانشگاه ها و مراکز فنی و حرفه‌ای
• طراحی ، مشاوره و اجرای پروژه‌های روباتیک صنعتی و غیرصنعتی
• مشاوره در زمینه مسابقات روباتیک نظیر ربوکاپ و مسابقات روباتیک خوارزمی
• تنها مرکز تخصصی ارائه و آموزش روبات های انسان نما در ایران

برنامه‌های آموزشی این شرکت از پیش‌دبستانی شروع و تا دانشگاه ادامه دارد . مباحث پایه‌ای آموزش رباتیك با مجموعه های OLLO و KAI-ROBOT آغاز می‌گردد . برنامه آموزشی این مجموعه توسط متخصصان کره‌ای برای دوره‌های مختلف تحصیلی طراحی شده است و با هدف بهره‌وری هر چه بیشتر با هماهنگی و مشاوره متخصصان ایرانی با شرایط آموزشی موجود سازگار شده است .
در حال حاضر مدارس متعددی در شهرهای تهران ، کرج ، اصفهان ، ساری ، کرمان ، رفسنجان ، یزد ، بندرعباس و ... تحت پوشش برنامه آموزشی این شرکت قرار دارند . همچنین شرکت هوشمندافزار نماینده شرکت‌هایی نظیر ROBOBUILER ، ROBOARD ،ALDEBARAN ،HOKUYO ، ROBOTIS و DEVATECH می‌باشد و مفتخر است که سهم بزرگی از تأمین قطعات روباتیک دانشگاه‌ها ، مراکز علمی و گروه‌های روباتیک را به عهده دارد .


اطلاعات تماس با شرکت هوشمند افزار ( پیشروبات )
نشانی : تهران - خیابان ولیعصر، پایین‌تر از میدان ونک ، پلاک ۲۵۴۰( ١٢٦٤ قدیم ) ، ساختمان خورشید ، طبقه ٣ ، واحد ٨
تلفن : 88654299 – 021
فکس : 88676672 – 021
پست الکترونیکی : info@pishrobot.com
وب سایت : www.pishrobot.com

روبات انسان نما روبات سگ نما روبات صنعتی روبات عنکبوت نما