صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

گـــروه صنــعتی فـیلکس
گـــروه صنــعتی فـیلکس در زمینه واردات و تامین تجهیزات صنعتی از قبیل پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس ، ژنراتور ، موتوربرق و تجهیزات برقی مطابق با استانداردهای بین المللی که کلیه تست های لازم طبق استاندارد های معتبر جهانی و با تجهیزات پیشرفته انجام می گردد ، فعالیت می نماید . این شرکت محصولات خود را با بهترین کیفیت به بازار عرضه می نماید .
گـــروه صنــعتی فـیلکس از سال 54 ، با شماره ثبت 21868 ، فعالیت خود را در زمینه تولید ، تامین و واردات تجهیزات صنعتی و با سرمایه بخش خصوصی در قالب شرکت مسوولیت مخدود آغاز نمود .
در طول چهار دهه فعالیت و تلاش بی وقفه گروه صنعتی فیلکس به لحاظ دارا بودن دانش فنی و اخذ تجارب متعدد ، به زمره مشاوران ، واردکنندگان و تامین کنندگان برترین برندهای محصولات صنعتی پیوست و به یکی از بزرگترین و مطرح ترین شرکت های ایرانی در این صنف مبدل گشت که همواره بهترین محصولات از به نام ترین برندهای داخلی و خارجی را مطابق با نیاز مصرف در ایران انتخاب و ارائه می نماید .
همواره شعار این گروه صنعتی ، تاکید بر کیفیت کالا و تامین نیازهای مشتری و جلب رضایت آنان بوده و در حال حاضر از این حیث از جایگاه رفیعی برخوردار می باشد که سوابق این سالها و مشتریان بیشمار حاکی از موفقیتهای متعدد در زمینه های مختلف است .
از این رو به مراتب ، گسترش تکنولوژی مرتبط با زمینه تخصصی و ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان ، مکمل فعالیت های اصلی این گروه قرار گرفت و همواره تحقیق و پژوهش در زمینه فعالیت های اجرایی ، تسلط کامل به اطلاعات به روز فنی و مهندسی جهت ارائه ارزشمند ترین محصولات و خدمات به مشتریان را بر خود واجب دانست تا نیل به نتایج مطلوب و موفقیت در دراز مدت از طریق جلب رضایت مشتری و تامین منافع ذینفعان محقق گردد .
گروه صنعتی فیلکس با تکیه بر توانایی پرسنلی دانش محور و متعهد ، متخصص و با تجربه در قالب 10 بخش تخصصی و مجزا در زمینه مشاوره ، طراحی ، تامین واردات محصولاتی اعم از پمپ ، گیربکس ، الکترموتور ، برق و اتوماسیون صنعتی ، ژنراتور ارائه خدمات می نماید . همچنین از دیگر فعالیت های این گروه می توان به اسمبلینگ قطعات نيمه كامل (SKD) ، مونتاژ قطعات كاملا منفصل (CKD) و ساخت تجهیزات صنعتی گام اشاره نمود تا بتواند قدم مثبتی را در مسیر توسعه و رسیدن به خود کفائی بردارد .


آگهی دهنده : گـــروه صنــعتی فـیلکس
نشانی : تهران - سعدی جنوبی ، پایین تر از چهار راه مخبرالدوله ، پاساژ سلامت ، طبقه 2 ، واحد 215
تلفن : 33941635 - 33941634 - 33117729 - 33114991 - 021
فکس : 33938257 - 021
پست الکترونیکی : ghotbiphilex@yahoo.com
وب سایت : www.philex-co.com

پمپ خانگی الکتروموتور موتور برق اتوماسیون صنعتی