صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت جنرال الکترون کیت
این شرکت با بیش از ۳۰ سال سابقه در تولید مدار چاپی و صنایع وابسته و با دارا بودن کادری مجرب و ماشین آلات مجهز و به روز ، آماده ارایه خدمات در زمینه تولید بردهای یکرو مس فنول ، فایبر گلاس و متالایز هات ایر بدون سرب می باشد .
در این راستا ، تمامی تلاش ما برآن است که بتوانیم با تولید بردهای الکترونیک (مدار چاپی) با کیفیت بالا و تحویل به موقع آنها ، نیازهای مشتریان محترم را پاسخگو باشیم . مشتریان عزیز می توانند با ارسال فایل های مدار چاپی خود نسبت به استعلام قیمت و اطلاع از زمان تحویل در قسمت سفارش مدار چاپی اقدام نمایند .

برخی از تولیدات و خدمات ما عبارتند از :
تولید فلاکس لحیم کاری (بدون نیاز به شستشو بعد از عمل لحیم کاری) : فلاکس لحیم کاری یکی از مواد مصرفی در صنایع الکترونیک می باشد که جهت تسریع عمل لحیم کاری استفاده می گردد . از مزایای فلاکس های لحیم کاری تولیدی این شرکت می توان به موارد ذیل اشاره کرد : عدم نیاز به شستشو بعد از عمل لحیم کاری ، بدون بجا گذاشتن آثار چسبندگی و کلیفونی و سوختگی مواد و نیز بدون بو ، دود و رنگ .
تولید فریم (کلاف) شابلون چاپ سیلک اسکرین : واحد پشتیبانی تولید شرکت جنرال الکترون کیت ، با توجه به نیازهای شرکت به فریم های شابلون استاندارد و مقاوم و با توجه به درخواست همکاران محترم و دیگر صنایع وابسته به این نوع چاپ از جمله کاشی سازیها ، چاپ شیشه ، چاپ برچسب و غیره نسبت به تولید فریم در اندازه های استاندارد و سفارشی با توجه به نیاز مشتریان محترم ، اقدام می نماید .
تولید ویروبردهای الکترونیک ( Veroboard ) : این شرکت یکی از اولین تولید کنندگان وسایل کمک آموزشی و تحقیقاتی صنایع الکترونیک می باشد و به جهت تأمین نیاز مراکز آموزشی ، تحقیقاتی و همچنین شرکت ها و مؤسسات فعال در زمینه تولید تابلوهای LED و دیگر صنایع الکترونیک ، اقدام به تولید و عرضه ویروبرد در ابعاد و مدل های مختلف نموده است .
برش و بسته بندی فیبر خام فنول و فایبر گلاس و نیز تولید و بسته بندی اسید کلروفریک : یکی دیگر از فعالیت های این شرکت عرضه فیبر خام فنول و فیبر فایبر گلاس در ابعاد مختلف می باشد . بسته بندی فیبرها به دلیل جلوگیری از اکسید شدن به صورت تکی ، در سلفون های پلاستیکی می باشد . اسید کلروفریک در صنایع مدار چاپی و صنایع حکاکی کاربرد دارد که به صورت مایع و در بطری های مخصوص ۳۰۰ سی سی و ۵۰۰ سی سی عرضه می گردد .


آگهی دهنده : شرکت جنرال الکترون کیت
نشانی دفتر مرکزی : تهران - خیابان جمهوری ، خیابان بابی ساندز ، شماره 36
تلفن : 20 - 66755517 - 021
فکس : 66755516 - 021

نشانی کارخانه : سمنان - شهرک صنعتی شرق ، فاز دوم ، خیابان آموزش سه ، شماره 410

پست الکترونیکی : sales@pcbiran.com
وب سایت : www.pcbiran.com

PCB PCB PCB PCB PCB