صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

گروه صنعتی پارس تسو
گروه صنعتی پارس تسو تولیدات خود را در زمینه ساخت میکروموتورهای صنعتی ازسال ۱۳۶۵ آغاز نموده و با ساخت تجهیزات پزشکی تا به امروزادامه داده است و در تمام این سالها بر هدف خود که همان تولید با بالاترین کیفیت است استوار بوده ودرحال حاضر که تجهیزات پزشکی را در مدارتولید خود دارد تلاش مینماید تا ضمن حضوری موثر در این عرصه رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود را جلب نماید.
این شرکت باداشتن کادری مجرب وحرفه ای درتلاش است با تولید تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیماران وبیمارستان های کشورمان قدمی کوچک درجهت رفع کمبود بازار برداشته تا بتواند سهم خود را به عنوان تولید کننده برتر به جامعه ادا نماید . ما در تلاشیم تا با ارائه محصولات با کیفیت و با فن آوری روز ضمن جلب توجه مصرف کننده ، قدمی هرچند کوچک در جهت اجرای اقتصاد مقاومتی و در راستای فرهنگ حمایت از تولیدات داخلی در جهت قطع وابستگی به خارج برداریم.
درحال حاضراین شرکت مشغول به تولید تخت های CCU و ICU فول آپشن با آپشن های مختلف بوده وتلاش میکند با ایجاد تنوع در مدل های این محصول نظرمصرف کنندگان را تأمین نماید.
این شرکت باداشتن نمایندگی انحصاری تغلیظ کننده اکسیژن (اکسیژن ساز) از شرکت ام ای سی کشور چین اقدام به واردات و توزیع این محصول در بازار نموده و در نظر دارد طی چند سال آینده تولید این محصول را درکشورمان کاملاً بومی سازی نماید .
همچنین با توجه به آلودگی گسترده هوا دراکثرنقاط کشورمان این شرکت اقدام به واردات وتوزیع مرطوب کننده های اولتراسونیک (بخارسرد) نموده که امیدواریم با توجه به تنوع مدل های آن چه از نظر ظاهری وهمینطور کارکرد متفاوت آن درمقایسه با برندهای موجود در بازار بتوانیم نظر مساعد مصرف کنندگان را تأمین نماییم.


آگهی دهنده : گروه صنعتی پارس تسو
نشانی دفتر مرکزی : تهران - میدان آرژانتین ، خیابان الوند ، کوچه برمک ، پلاک 10 ، واحد 5
تلفن : 88774575 - 021
فکس : 88678779 - 021
پست الکترونیکی : info@parstaso.ir
وب سایت : www.parstaso.ir

CCU و ICU تخت دستگاه مرطوب کننده دستگاه مرطوب کننده