صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت نورسان انرژی آریا
شرکت نورسان انرژی آریا ، شرکتی دانش بنیان و فعال در حوزه انرژی تجدید پذیر است . این شرکت با هدف پایه گذاری نگاهی نو به حوزه انرژی در سطح ملی و منطقه ای و با بهره مندی از بهترین و کارآمدترین متخصصان و نخبگان این حوزه و ارتباط موثر با اعضای هیئت علمی دانشگاه تهران تاکنون پروژه های متعددی را در زمینه مطالعات فنی اقتصادی ، امکان سنجی پروژه ها ، امور پیمانکاری و مشاوره در حوزه انرژی به ویژه انرژی های تجدید پذیر به اتمام رسانده است .
شرکت نورسان انرژی آریا با بهره گیری از متخصصان توانمند فنی و علمی و با در اختیار داشتن ابزارهای اندازه گیری دقیق ، قادر به ارائه خدمات مختلف در زمینه انجام ممیزی انرژی با آگاهی از جدید ترین و کم هزینه ترین روش های بهینه سازی مصرف انرژی می باشد .
نورسان انرژی آریا تا بحال بیش از ۶۰ پروژه کوچک و بزرگ بهینه سازی مصرف انرژی و احداث نیروگاه تجدید پذیر در سراسر کشور را به اتمام رسانده است . ما متعهد به پشتیبانی مستمر و نظارت دقیق بر عملکرد صحیح محصولات و خدمات ارائه شده هستیم .
شرکت نورسان انرژی آریا جهت احداث نیروگاه های تجدیدپذیر ، مطالعات امکان سنجی احداث نیروگاه و تهیه طرح توجیهی اولیه احداث نیروگاه را انجام می دهد. گزارش مطالعه امکان سنجی موضوعاتی مانند طرح اتصال به شبکه و ... را مورد بررسی قرار می دهد .
شرکت نورسان انرژی آریا که عضو انجمن انرژی خورشیدی آلمان نیز می‌باشد توانایی طراحی و اجرای کامل انواع سیستم های تأمین برق بر مبنای منابع تجدیدپذیر به صورت کاملا مستقل از شبکه off-grid، متصل به شبکه on-grid و متصل به شبکه با سیستم پشتیبان را دارد .
طراحی انواع سیستم های خورشیدی در این شرکت بر اساس استاندارد های طراحی بین المللی NEC و IEC و استانداردهای ملی داخلی می باشد و تمامی تجهیزات اصلی از محصولات شرکت‌های معتبر آلمانی ، اتریشی ، کره‌ای ، هلندی و دیگر کشورهای پیشتاز در زمینه انرژی خورشیدی تأمین می‌شود .
شرکت نورسان انرژی با توجه به پشتوانه‌ فنی ، مهندسی و اجرایی خود بیش از ۵ سال است که در حوزه‌ انرژی‌های تجدیدپذیر فعالیت می‌کند و دامنه‌ تجربه‌ این شرکت ، پروژه‌های ملی نیروگاهی تا پروژه‌های کوچک خانگی و ویلایی را پوشش می دهد .

شرکت نورسان انرژی در زمینه تامین و فروش تجهیزات خورشیدی نماینده بهترین و معتبرترین برندهای تجهیزات خورشیدی می‌باشد :
• نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش پنل‌های خورشیدی SHARP
• نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش اینورترهای متصل به شبکه Fronius
• نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش Opti-Solar
• نماینده رسمی و خدمات پس از فروش باتری ژل های خورشیدی Newmaxp
• نماینده رسمی پنل‌های فوق سبک و انعطاف پذیر Das Energy
• نماینده انحصاری فروش آبگرمکن خورشیدی Solcrafte
• نماینده انحصاری گرمایش خورشیدی استخر Obermaier


اطلاعات تماس با شرکت نورسان انرژی آریا
نشانی : تهران - شهرک غرب ، بلوار دادمان ، خیابان ایمان ، کوچه سوم ، پلاک 10
تلفن : 41459000 – 021
فکس : 41459000 – 021
پست الکترونیکی : info@noursun.com
وب سایت : www.noursun.com

پنل خورشیدی آبگرمکن خورشیدی اینورتر شارژر منفصل از شبکه