صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت لامپ سازی نورافشان
شرکت لامپ سازی نورافشان ، نخستین و بزرگترین تولید کننده لامپهای گازی HID در ایران با ظرفیت تولید سالانه 3000000 عدد لامپ ، تنها دارنده گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت 2000 : 9001 ISO از شرکت RWTUV آلمان و همچنین گواهینامه تضمین کیفیت 9002 ISO از شرکت QMI کانادا می باشد .
کیفیت عالی لامپهای نورافشان مرهون اجرای دقیق فعالیتهای کنترل کیفی و رعایت کامل استانداردهای بین المللی لامپ سازی در حین فرایند تولید ، از مرحله تحویل مواد اولیه تا بسته بندی محصول می باشد .
استفاده از امکانات آزمایشگاهی پیشرفته نظیر کره های فتومتری ، پلاریسکوپ ، پوزاسکوپ ، هندتسلا ، آنالایزر توان ، ولتاژ ولومن ، گشتاورسنج و وسایل اندازه گیری طول عمر و غیره ، نورافشان را قادر به انجام کلیه آزمایشهای نمونه ای و همچنین آزمونهای خاص نموده و به بهبود مستمر کیفیت تولیدات این شرکت انجامیده است .
افزون بر آن ، فعالیتهای پژوهشی پیوسته و گسترده در بخش تحقیقات و فن آوری شرکت نورافشان ، با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته و روزآمد درآزمایشگاهای مجهز این شرکت ، نه تنها رضایت مصرف کنندگان را از طریق اعتلا و ارتقای سطح کیفی تولیدات تامین نموده است ، بلکه امکان تولید لامپهای خاص بر اساس سفارش مشتری (Customer Designed Lamps) برای مصارف ویژه و همچنین انجام آزمونهای مختلف برای تعیین مشخصه های لامپها و تجهیزات جانبی آنها را فراهم آورده است .
تکنولوژی تولید و ماشین آلات این کارخانه از شرکت معتبر«جنرال الکتریک – تنگسرام» با 120 سال تجربه در تولید لامپ و تجهیزات لامپ سازی خریداری شده است و مواد اولیه مورد نیاز نیز از منابع معتبر اروپایی از جمله Philips ، Osram و GE تامین می گردد .

محصولات شرکت لامپ سازی نورافشان عبارتند از :
- لامپ بخار جیوه پر فشار
- لامپ بخار سدیم پر فشار
- لامپ بخار سدیم جایگزین
- لامپ بخار سدیم مضاعف
- لامپ مخلوط مستقیم
- لامپ متال هالید
- لامپ متال هالید رنگی
- لامپ کم مصرف
- لامپ های خاص


اطلاعات تماس با شرکت لامپ سازی نورافشان
نشانی دفتر مرکزی : تهران - خیابان میرزای شیرازی ، کوچه عرفان ، پلاک 15 ، واحد 11
تلفن : 88555131 – 021
فکس : 88708131 – 021
پست الکترونیکی : info@noor-afshan-co.com
وب سایت : www.noor-afshan-co.com

لامپ بخار جیوه پرفشار لامپ بخار سدیم پرفشار لامپ متال هالید لامپ کم مصرف