صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت نیک مهر گستر تهران
شركت نيك مهر گستر تهران درسال 1378 فعاليت خود را در زمينه اتوماسيون صنعتی شروع كرده است . استراتژی كلی شركت ، فعاليت در زمينه سيستم های كنترل و اتوماسيون صنعتی بوده است .
خدماتی كه توسط شركت نيك مهر گستر تهران ارائه می گردد شامل مشاوره در زمينه طراحی سيستم های كنترل ، تهيه تجهيزات اتوماسيون صنعتی ( شامل کامپیوتر صنعتی IPC ، پی ال سی PLC ، سرو موتور و سرو درایو ، انواع Remote I/O با فیلدباس های مختلف ، سنسور و ترانسمیتر فشار و دیتالاگر ، ترانسمیتر دما و رطوبت و تجهیزات هواشناسی ) و همچنين انجام پروژه های صنعتی می باشد .
همواره تلاش مديريت بر اين بوده است كه تمامی كارشناسان اين شركت از جهت دانش فنی به روز نگه داشته شده و در دوره تخصصی متناسب با فعاليت آنها چه در داخل و چه در خارج از كشور حضوری مستمر داشته باشند . مفتخريم كه بر اين اساس ضريب رضايت مشتری بالای 99% را در طول سالهای اخير حفظ كرده ايم . در محصولات ارائه شده توسط اين شركت ملاك اصلی ما كيفيت بوده و سعی شده در اين راستا نيازهای مشتری از محصولات شركتهای معتبر و قابل اطمينان تهيه گردد .
در اين راستا شركت نيك مهر گستر تهران نمايندگی انحصاری شركت های معتبر Rotronic و STS Beckhoff و VP Instrument را دارد كه همگی بطور تخصصی در شاخه های مختلف ، محصولاتی را ارائه می كنند .
مشاوره و آموزش قبل از خريد و ارائه خدمات پس از فروش بر پايه ديدگاهها و نيازهای مشتری در سر لوحه فعاليتهای اين شركت قرار دارد .
واحد سیستم شركت با بهره گيری از كارشناسان آموزش ديده و خبره و دارای Certificationهای مختلف از شرکتهای معتبر در زمينه های مختلف به طراحی سيستم های كنترل می پردازد و در اجرای پروژه های صنعتی در کنار شما خواهد بود .

فعالیت های آموزشی شرکت نیک مهر گستر تهران :

با توجه به روند رو به رشد تکنولوژی در زمینه اتوماسیون صنعتی یکی از اصولی ترین فعالیت های شرکت های خدمات مهندسی ، آموزش است که می توان آن را به دو بخش کلی آموزش تکنولوژی و آموزش کاربری تقسیم نمود .
در آموزش کاربری چگونگی کارکرد صحیح با سیستم های خریداری شده شامل انواع پی ال سی ها ، فیلدباسهای مختلف و درایوهای سرو و نرم افزار TwinCAT ، به عنوان شاخص های خدمات پس از فروش مطرح است که با توجه به نوع محصول و نوع کاربری بخش های متفاوتی برای آن قابل تعریف است .
هدف از آموزش ، تکنولوژی آن است که تکنولوژی روز سیستم های کنترل به کارشناسان منتقل شده تا آنها را در انتخاب سیستم بهینه و صحیح یاری نماید . برای نیل به این هدف شرکت نیک مهر گستر تهران آموزش های مداوم را جهت آشنایی با سرفصل های مختلف ارائه می دهد .
این شرکت اقدام به برگزاری دوره آموزش پی ال سی های BECKHOFF به صورت هفتگی نموده است . علاقه مندان جهت ثبت نام در این دوره ها می بایست فرم موجود در وب سایت شرکت نیک مهر گستر تهران را تکمیل و ارسال نمایند تا به ترتیب اولویت در دوره آموزشی کنترل کننده های منطقی (PLC) محصولات BECKHOFF ثبت نام گردند .

محصولات شرکت نیک مهر گستر تهران nicmehr عبارتند از اتوماسیون صنعتی اتوماسیون ساختمان ابزار دقیق مانیتورینگ سیستم های کنترل سیستمهای کنترل سیستم کنترل Beckhoff PLC پی ال سی ترانسمیتر فشار سنسور دما سنسور رطوبت Rotronic GSM سنسور فشار لاگر دیتالاگر VP Instrument STS TwinCAT PC-Based Soft Motion Control SoftPLC آموزش درایو و سرو موتور Flow فشار EPC کامپیوتر صنعتی IPC سرو موتور سرو درایو کنترل کننده های منطقی تجهیزات هواشناسی Remote I/O فیلدباس انجام پروژه های صنعتی دیتا لاگر طراحی سيستم های كنترل تهيه تجهيزات اتوماسيون صنعتی سنسور فشار

آگهی دهنده : شرکت نیک مهر گستر تهران
نشانی : تهران - خیابان بهشتی ، خیابان خالد اسلامبولی ، کوچه هشتم ، پلاک 8
تلفن : 88102690 - 88722585 - 88675309 - 88675308 - 021
فکس : 88714142 - 021
پست الکترونیکی : info@nicmehr.com
وب سایت : www.nicmehr.com

PLC استپر موتور کامپیوتر صنعتی ترانسمیتر دما و رطوبت ترانسمیتر دبی هوای فشرده