صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت ردیاب سیستم ( ناورو ایران )
شرکت NAVRO از سال 2004 در كشور استرالیا تأسیس شده و در زمينه فناوری پیشرفته موقعیت یابی از طریق GPS فعاليت می نمايد . مدیریت کسب و کار و فعاليت های این شرکت به صورت تخصصی در زمینه دستگاههایGPS Tracker ( ردیاب های ماهواره ای ) مربوط به کلیه مجموعه های حمل و نقل ( بازرگانی ، سازمانی ، سیستمهای ریلی ، اتوبوسرانی ، تاكسيرانی ، بیمارستانی ، انتظامی ، بانكی ، شخصی و ... ) است که به طور تخصصی سامانه و تجهیزات را برای نظارت و مدیریت ناوگانها ارائه می نماید . NAVRO دامنه گسترده ای از محصولات و لوازم جانبی که بر اساس آخرین فن آوری و راهکارهای موقعیت یابی می باشند را با اطمینان از برترين کیفیت با بهترین قیمت و خدمات به مشتریان ارائه می کند .
اين شركت محصولات خود را از بزرگترین تولید کنندگان و صادر کنندگان قطعات موقعیت یاب GPS تأمين می كند و استانداردهای CCC ، A Tick ، CE و FCC برای کلیه محصولات صادر شده است . تجهیزاتی كه توسط NAVRO ارائه می شوند در شرکتهای بزرگی چون British Telecom ، Digicel ، U Own Rentals و بسياری شركتهای دیگر در اروپا ، خاورمیانه و آمریکا در حال استفاده می باشند .
شرکت NAVRO تحت عنوان ردیاب سیستم ( ناورو ایران ) انجام کلیه امور فنی و مهندسی ، بازرگانی و پشتیبانی تجهیزات را در ايران بر عهده دارد . همچنين کلیه خدماتی که در استرالیا در خصوص تجهیزات و پشتیبانی ارائه می گردند ، توسط شرکت ردیاب سیستم نیز با همان کیفیت در ایران در حال ارائه می باشد . کلیه محصولات دارای یک سال گارانتی می باشند .
تجهیزات و نرم افزار به علت دارا بودن گواهینامه های کیفی و استانداردهای استرالیا ، اروپا و آمریکا و قیمت مناسب ، در کشورهای دیگر مانند آلمان ، فرانسه ، اسپانیا ، دانمارک ، پرتغال ، قطر و .... نیز در حال استفاده می باشند .


آگهی دهنده : شرکت ردیاب سیستم ( ناورو ایران )
تلفن همراه : 09100611911
پست الکترونیکی : info@navro.ir
وب سایت : www.navro.ir

ردیاب ردیاب ردیاب