صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شركت مولد نيرو ميكا
این شرکت با پشتوانه‌ بيش از نيم قرن تجربه بنيانگذاران خود و با تكيه بر تجربه و توان علمی و عملی متخصصان كارآزموده و با هدف عرضه محصولات پيشرفته و مطابق با استانداردهای روز اروپا فعاليت خود را در زمينه‌ مولدهای برق در مقياس‌های نيروگاهی و صنعتی آغاز نمود .
اهميت انرژی ، استفاده بهينه از آن و نيز دسترسی هميشگي به منابع توليد انرژی در عصر حاضر از مهمترين دغدغه‌های صنايع بزرگ كشور می ‌باشد ، لذا بر آن شديم تا با عرضه مستقيم مولدهای برق ، گامی اساسی در جهت حفظ سرمايه‌ های ملی داشته باشيم .
در طی ساليان گذشته شركت مولد نيرو ميكا با تكيه بر الطاف ايزد منان ، برخورداری از نيروهای متخصص و مجرب و با حسن نيت و اعتماد مشتريان خود توانسته است به جايگاه مناسبی در صنعت برق برسد .
تجربيات فراوان مديران اين شركت به همراه برخورداری از نيروهای كارآزموده و گردش مالی بالای اين شركت منجر به اخذ نمايندگی مجاز شركتهای Cukurova تركيه و Yones Bros لبنان از بزرگ ترين توليدكنندگان ديزل ‌ژنراتور با توان خروجی 10 kVA الی 2500 kVA گرديده است .
به علاوه به منظور پاسخگوئی به نيازهای مشتريان اين شركت با تعامل و برقراری ارتباط مستقيم با بزرگترين شركتهای توليدكننده موتور در دنيا از جمله Cummins ، Perkins ، Doosan ، MBH، Volvo، Deutz، CAT ، Jenbacher، Mitsubishi و MTU و نيز توليدكنندگان بزرگ ژنراتور در دنيا از جمله Stamford، mecc alte و Leroy Somer نموده و با واردات اين محصولات اقدام به توليد محصولات متعدد منطبق بر درخواستهای مشتريان می ‌نمايد .
از دیدگاه تجاری ما همواره "رضایت مشتری" در استفاده از محصولی با کیفیت بالا و منطبق با استانداردهای روز جهانی که از پشتیبانی و خدمات پس از فروش خوبی بهره مند است ؛ خلاصه می گردد .
ارائه خدمات پس از فروش در دوره گارانتی و بعد از آن به مشتریان از اهم وظایف شرکت مولد نيرو ميكا است.

علاوه بر تأمين مولدهاي برق ديزلی و گازسوز در مقياس‌های صنعتی و نيروگاهی اعم از كوپله داخلی و يا كوپله فابريك ، ديگر فعاليت‌های جاری شركت به شرح ذيل اعلام می ‌گردد :
• طراحی ، ساخت و نصب انواع تابلوهای برق شامل : تابلوهای كنترل دستی ، تابلوهای كنترل اتوماتيك و انواع تابلوهای پارالل و سنكرون
• طراحی ، ساخت و واردات انواع كابين‌های صداگير (كانوپی) با استفاده از عايق‌های صوتی نسوز با قابليت جذب صدا مطابق استانداردهای جهانی
• اجاره انواع مولدهای برق
• ارائه‌ خدمات گارانتی و پس از دوره گارانتی ، ارائه‌ خدمات سرويس و نگهداری و انجام تعميرات پيشگيرانه توسط پرسنل مجرب و كارآزموده
• تهيه و تأمين قطعات يدكی مورد نياز با كيفيت مورد تائيد سازنده اصلی
• ارائه‌ مشاوره‌های كارشناسی در زمينه برآورد حداقل توان مصرفی مورد نياز در محل پروژه ، اصلاح الگوی مصرف برق و محاسبه توجيه اقتصادی تهيه مولد برق


اطلاعات تماس با شركت مولد نيرو ميكا
نشانی : تهران - کیلومتر ۱۳ جاده مخصوص تهران به کرج , نرسیده به چهار راه ایران خودرو ، انتهای خیابان امید ، پلاک ۲۱
تلفن : 44906400 – 44901128 – 44901178 – 021
فکس : 44907021 – 021
تلگرام : 09141158295
واتس آپ : 09032368111
پست الکترونیکی : info@mikapower.com
وب سایت : www.mikapower.com

دیزل ژنراتور ژنراتور ژنراتور دیزل ژنراتور