صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

گروه صنعتی اسکندری
گروه صنعتی اسکندری با ۲۵ سال سابقه حضور در صنعت کشور از سال ۱۳۷۲ در مرکز آذربایجان غربی ، شهرستان ارومیه با هدف تولید ، توزیع و واردات دستگاه های تامین و تولید رطوبت و بخار تاسیس گردیده است . محصولات این کارخانه علاوه بر ماشین آلات مرتبط با صنعت دام و طیور ، انواع متفاوتی از دستگاه های تولید رطوبت و بخار مانند رطوبت ساز پروانه ای یا اصطلاحا رطوبت ساز دیسکی در ۶ سایز مختلف ، انواع و اقسام رطوبت ساز نازلی و لوازم جانبی آن مانند فوگر و نازل و پایه و فیلتر ، شیلنگ و کمپرسور مهپاش نازلی و در نهایت انواع مه ساز التراسونیک و ابر ساز شامل مه ساز های مخصوص فیلم برداری ، مه ساز سردخانه ، رطوبت ساز دستگاه جوجه کشی و سایر انواع رطوبت ساز و مه ساز می باشد . همچنین این کارخانه سنسورها و بردهای کنترلر دما و رطوبت را نیز در کیفیت های متفاوت و مختلف تولید و ارائه می نماید به عنوان مثال انواع سنسور های تشخیص و تنظیم رطوبت و دما از جمله محصولات این کارخانه می باشد .
کادر فروش مجرب و تحصیل کرده این کارخانه در دفتر فروش این شرکت استقرار یافته اند و توانای محاسباتی و مهندسی کافی برای درک نیاز صحیح شما را دارا می باشند . همچنین این کارخانه در بیشتر شهرهای ایران دارای نمایندگی فروش و پخش و خدمات پس از فروش می باشد . برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره و یا راهنمایی با گروه فروش تماس بگیرید .
گروه صنعتی اسکندری از پیشگامان صنعت تولید دستگاه های تولید رطوبت و نم بوده و جهت حفظ این پیشگامی علاوه بر تقویت گروه کنترل کیفی خود ، واحد تحقیق و توسعه مستقل با پرسنلی با دانش تشکیل داده و بصورت مستمر در حال بهبود محصولات خود می باشد . این کارخانه در نظر دارد در آستانه دهه چهارم فعالیت خود با ارائه کیفیت ایده آل و خدمات پس از فروش برتر نام خود را در منطقه خاور میانه مطرح نماید و با افزایش سالانه صادرات یکی از موفق ترین کارخانه های منطقه در تامین ماشین آلات صنایع مختلف از جمله صنعت پرورش قارچ خوراکی ، تجهیزات مرغداری و ماشین آلات سایر طیور ، سردخانه و غیره باشد .


آگهی دهنده : شرکت اندیشه سبز
نشانی دفتر فروش : ارومیه – بزرگراه خاتم الانبیا ، بعد از ورودی خیابان المهدی ، ابتدای باند پایین بزرگراه ، فروشگاه گروه صنعتی اسکندری
تلفن : 32379188 - 32346612 - 32341796 - 044

نشانی کارخانه : ارومیه - شهرک صنعتی ، فاز دو توسعه ، بلوار مهارت ، واحدهای 11 و 19 و 20

پست الکترونیکی : info@mehsaz.com
وب سایت : www.mehsaz.com

مهپاش و بخار ساز سرد رطوبت ساز جوجه کشی بویلر