صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت صنایع الکتریکی البرز
شرکت لگراند فرانسه در سال 1354 شمسی با تأسیس شرکت صنایع الکتریکی البرز فعالیت خود را در ایران آغاز نمود . در حال حاضر این فعالیت در سه حوزه تجهیزات کابل کشی ساختار یافته , تابلوها و ادوات حفاظت توزیع برق فشار ضعیف و همچنین کلید و پریزها متمرکز شده است .
محصولات البرز و لگراند به واسطه همکاری یک شبکه موفق از واردکنندگان و توزیع کنندگان عمده در میان برق کاران , مشتریان صنعتی و تابلوسازها توزیع می شود .
تنوع تولیدات لگراند با بیش از 170000 نوع کالا در 95 خانواده مختلف می تواند پاسخگوی مناسبی برای تمامی نیازهای الکتریکی از جمله ایجاد سیستم اتوماسیون در منازل و ساختمان های اداری ، توزیع انرژی الکتریکی و اطلاعات ، کنترل ، سیستم های امنیتی و ایمنی و همچنین برق رسانی در ساختمان های صنعتی باشد .
حضور البرز در یک گروه بزرگ در سطح دنیا (بیش از 70 کشور و نیروی کاری بالغ بر 30000 نفر در دنیا) امکان عرضه جدیدترین تجهیزات براساس تکنولوژی روز جهان را به مشتریان خود به ارمغان آورده است .
شرکت لگراند به عنوان یکی از پیشروان این صنعت گسترش ، تثبیت نفوذ و حفظ جایگاه رهبری خود در تمامی بازارهای مرتبط را هدف اصلی خود قرار داده و برای تحقق این مهم می کوشد تا با بهره گیری از فن آوریهای نوین ، کیفیت و کارایی محصولات و خدمات خود را ارتقاء بخشد . در این خصوص از سال 2004 میلادی ، سالیانه مبلغ 300 میلیون یورو (5% از درآمد فروش) صرف تحقیق و توسعه محصولات جدید شده است .
عمده محصولات شرکت عبارتند از انواع کلید و پریز ، کلید مینیاتوری ، تابلو مینیاتوری توزیع ، کلید هوایی اتوماتیک ، تجهیزات شبکه ، رک ، نرم افزار نظارت بر مدیریت روشنایی ، کلید محافظ جان ، کلید اتوماتیک ، تابلو برق ، جعبه تقسیم ، درب باز کن تصویری ، کابل کشی ساختار یافته ، سیستم دوربین مدار بسته ، پلاگ و سوکت صنعتی ، ترمینالهای ریلی ، تایمر ، فن و ریل کابل .


آگهی دهنده : شرکت صنایع الکتریکی البرز
نشانی : تهران – خیابان مطهری ، خیابان کوه نور ، خیابان هفتم ، پلاک 8
تلفن : 89640 – 021
پست الکترونیکی : info@legrand.ir
وب سایت : www.legrand.ir

کلید و پریز کلید هوایی اتوماتیک کلید مینیاتوری