صفحه اصلی آگهی ویژه آگهی رایگان درباره ما تماس با ما

شرکت کاوش پیام پاسارگاد
این شرکت در سال 1385 با هدف فعالیت در زمینه مخابرات و الکترونیک تاسیس گردید .
از فعالیت های این شرکت فنی و مهندسی می توان به تولید ، نصب و نگهداری تلفن های همگانی در سال 1386 اشاره نمود .
از سال 1387 تا سال 1389 نگهداری مراکز کم ظرفیت تلفنی از فعالیت های مهم این شرکت به شمار می آمد .
در سال 1388 تولید و نصب اولین دستگاه نوبت دهی وایرلس در موسساتی همچون موسسه مالی و اعتباری کارسازان آینده و بانک تعاون در دستور کار این شرکت قرار گرفت . این شرکت در سال 1389 موفق به تولید و نصب اولین دستگاه فروش اتوماتیک کارت تلفن و شارژ کارت در ایران شد که نمونه هایی از این دستگاه در سطح شهر تهران نصب می باشد .
از ابتدای سال 1390 با تحقیق در زمینه کاهش مصرف انرژی و همچنین کاهش هزینه های مصرف انرژی و ارائه چندین طرح به وزارت نیرو ، این شرکت جزء شرکت های برتر فناوری و انرژی در کشور شناخته شد و همزمان موفق به اخذ مجوز احداث نیروگاه برق خصوصی مولد مقیاس کوچک از وزارت نیرو گردید که پس از عقد قرارداد با شرکت مخابرات استان تهران عملیات نصب دو نیروگاه برق یک مگاوات بر ساعتی (پدافند غیرعامل) در مراکز مخابراتی استقلال و شهید باهنر تهران در اسفندماه 1390 آغاز گردید .
در سال 1391 قرارداد 10 مگا وات ساعت نیروگاه برق مولد مقیاس کوچک در فرودگاه پیام منعقد گردیده که در حال اجرا می باشد ضمناً قرارداد 10 مگاوات ساعتی با شهرداری تهران جهت نصب در مناطق مختلف شهرداری در حال انعقاد می باشد. ضمناً مقرر گردید با توجه به نصب و راه اندازی موفق 2 مگاوات ساعت نیروگاه در سال 1390 در شرکت مخابرات استان تهران نسبت به نصب و راه اندازی 28 مگا وات ساعت دیگر در کل استان تهران اقدام گردد .
از اهداف این شرکت فنی و مهندسی ،گسترش و نصب و بهره برداری از نیروگاههای برق مقیاس کوچک (پدافند غیرعامل) در سایر مراکز مخابراتی و دیگر اماکن دولتی و خصوصی و فعالیت روز افزون درزمینه کاهش مصرف انرژی درکشور و سرمایه گزاری و نصب نیروگاه های گازی و دیزلی در کشور های همسایه می باشد .


آگهی دهنده : شرکت کاوش پیام پاسارگاد
نشانی : تهران - خیابان شهید بهشتی ، خیابان احمد قصیر (بخارست) ، کوچه دهم ، پلاك ١١ ، واحد ٥
تلفن : 4 - 88749643 - 021
پست الکترونیکی : CONTACT@KPASARGAD.COM
وب سایت : www.kpasargad.com

نیروگاه برق خصوصی نیروگاه برق خصوصی