صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت کیاسازه اهواز
شرکت کیاسازه اهواز در ابتدای سال 1383 با هدف کمک و ارتقاء صنعت دکل سازی کشور و به همت تنی چند از مهندسین و صاحب نظران این صنعت تأسیس گردید و پس از سالها تجربه در امر تولید سازه های فلزی در قالب دکلهای مخابراتی و انتقال نیرو توانسته است گامی بلند در این راستا بردارد .
از آنجاییکه این شرکت در طراحی و تولید دکلهای مخابراتی به شکل حرفه ای و تخصصی فعالیت نموده است توانسته از پتانسیل های نیرومند و بالقوه کشور عزیزمان جهت ارتقاء کیفیت این گونه سازه ها استفاده بهینه نماید .
شرکت کیاسازه اهواز با توجه به تجربه و آشنایی کامل با سفارشات فنی مشتریان خود موفق به اخذ تمامی تأییدیه های فنی ساخت انواع دکلهای مخابراتی در اشکال مهاری ، مونوپل و خودایستا از شرکت ارتباطات سیار به عنوان بانی این صنعت در کشور گردیده است . بدین روی توانسته ایم در تولید انواع دکلها به دانش فنی مطلوبی دست یابیم و با افتخار اعلام نمائیم که در سراسر کشور دکلهای تولیدی این شرکت نصب ، راه اندازی و مورد بهره برداری قرار گرفته است .


اطلاعات تماس با شرکت کیاسازه اهواز
نشانی دفتر مرکزی : تهران - ستارخان ، انتهای زنجان شمالی ، نبش بن بست امین ، ساختمان یادگار ، واحد 202
تلفن : 62884 – 021
تلفن : 4 – 66551971 – 021

نشانی کارخانه : تهران - کیلومتر 30 جاده ساوه ، سه راه آدران ، شهرک صنعتی پاسارگارد ، بلوار کمیل ، خیابان صنعت ، کارخانه کیا سازه اهواز
تلفن : 56571058 – 021

پست الکترونیکی : info@kiasazehahwaz.com
وب سایت : www.kiasazehahwaz.com

دکل خودایستا دکل مهاری دکل تلسکوپی