صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت کالوت
گروه شرکت های کالوت فعالیت خود را در سال 1351 در تهران آغاز نمود . حوزه فعالیت شرکت بصورت تخصصی در زمینه طراحی ، ساخت ، تامین و اجرای سیستمهای ارتینگ ، صاعقه گیر و تجهیزات حفاظت در برابر صاعقه جهت پیشگیری از خسارات جانی و مالی ناشی از صاعقه و جریانهای خطای برق می باشد .
این گروه با بیش از 43 سال سابقه یکی از پیشروهای صنعت ارتینگ و حفاظت در برابر صاعقه در ایران بوده و بیش از 1000 پروژه را در این زمینه به ثمر رسانده است . گروه کالوت افتخار دارد تا تمامی خدمات مورد نیاز مشتری ازطراحی ، ساخت ، تامین تا اجرای سیستم های ارتینگ ، صاعقه گیر و حفاظت در برابر صاعقه را بصورت جامع و با کیفیت برتر و در حداقل زمان ممکن و با قیمتی مناسب ارائه نماید . درکلامی دیگر گروه کالوت یک مجموعه خدماتی و تولیدی کامل بوده که با هدف ارایه تمامی خدمات مورد نیاز در یک بسته پیشنهادی ، سهولت کار و آسودگی را برای مشتریان به ارمغان می آورد .
هسته مرکزی مدیریت گروه ترکیبی از افراد با تجربه در کنار نیروی های جوان ، پر انرژی و با ایده های نو می باشد که توانسته است با ایجاد هم افزایی ، نیل به اهداف برنامه ریزی شده و بلند مدت گروه را میسر سازد . شرکت کالوت بنیانگزار گروه فوق در سال 1388 به منظور تولید و تامین تجهیزات ، با مشارکت شرکت معظم سیم و کابل ابهر ( بزرگترین تولید کننده سیم و کابل در ایران ) اقدام به تاسیس “شرکت تجهیزات سیستم زمین و صاعقه گیر کالوت ابهر” نمود . مشارکت فوق با توجه به دانش فنی و تجربه 43 ساله شرکت کالوت در حوزه ارتینگ و حفاظت در برابر صاعقه و همچنین امکانات فني ، صنعتی و مالی شرکت سیم و کابل ابهر یک هم افزایی موفق را ايجاد نموده است ، به گونه ای که این شرکت موفق گردیده در مدت زمان کوتاهی کلیه تجهیزات مربوطه را با کیفیتی مطابق استاندارد های جهانی تولید و به بازار عرضه نماید .

فعالیت های گروه کالوت شامل طراحی ، تولید ، تامین و اجرای سیستمهای زیر می باشد :
• حفاظت ساختمان ها و تاسیسات در برابر برخورد مستقیم صاعقه با استفاده از قفس فارادی ، صاعقه گیر ساده و یا صاعقه گیر الکترونیکی
• حفاظت تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی در مقابل اثرات القایی ناشی از تخلیه صاعقه و ضربات ولتاژی ( سرج ) با استفاده از سرج ارستر و برقگیر
• ارتینگ و چاه ارت
• همبندی و هم پتانسیل سازی
• جوش احتراقی ( جوش انفجاری )
• مواد کاهنده مقاومت الکتریکی زمین با نام تجاری GIM جایگزین بنتونیت و سایر مواد سنتی
• اسپارک گپ ایزوله کننده
• منحرف کننده جریان AC جایگزین پولاریزیشن سل ( Polarization Cell ) مورد نیاز در سیستم های حفاظت کاتدیک
• اندازه گیری مقاومت سیستمهای ارتینگ و مقاومت ویژه خاک با دستگاه های اندازه گیری مدرن و کالیبره شده


آگهی دهنده : شركت كالوت
نشانی دفتر مرکزی : تهران – میدان دکتر فاطمی (جهاد) ، ابتدای شهید گمنام ، شماره ١٥ ، طبقه اول
تلفن : 88985316 – 021
فکس : 88958394 – 021

نشانی دفتر فروش : تهران – اشرفی اصفهانی ، خیابان پیامبر شرقی ، خیابان شاهد ، کوچه وحدت 4 ، پلاک 20 ، طبقه اول ، واحد 2
تلفن : 44073177 – 44082986 – 44088697 – 021
فکس : 44072933 – 021

نشانی کارخانه : ابهر – کیلومتر 9 جاده قدیم ، شهرک صنعتی نورین
تلفن : 35284501 – 024
فکس : 35284034 – 024

پست الکترونیکی : info@kalot.ir
وب سایت : www.kalot.ir

مواد کاهنده مقاومت زمین تجهیزات صاعقه گیر ریموت تستر ارستر صاعقه گیر الکترونیکی