صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

فروشگاه ایرنت
فروشگاه ایرنت از سال 1379 با هدف ایجاد شبکه ای گسترده جهت توزیع تجهیزات شبکه در صنعت IT کشور فعالیت خود را شروع کرده است . ایرنت مفتخر است که از سال 1379 با دریافت نمایندگی برند های معتبری چون TP-Link ، D-Link ، COMPEX ، Planet و FULL در سطح کشور سیاست خود را برای بدست آوردن سهم بیشتری از بازار و همچنین ارائه خدمات بهتر به مشتریان مشخص نماید .
امروزه این مجموعه با داشتن نمایندگی از بسیاری از شرکت های معتبر داخلی همچون شرکت خدمات کامپیوتری ایزی ، دات کام ، وردسان ، فرادانش و … و با نگاه داشتن موجودی انبار خود با بیش از هزار قلم از تجهیزات شبکه فعال (Active ) و غیر فعال ( Passive ) با قیمتی قابل رقابت در بازار ایران توانسته است هرم فروشی را متشکل از سیستم نمایندگی در سراسر ایران فراهم آورد .
همچنین تیم فنی کار آزموده ایرنت با داشتن تجربه و توان فنی قابل توجه آمادگی آن را دارد تا در ارائه بهترین راه حل های اجرایی بهترین مشاوره را ارائه نماید .
وب سایت ایرنت با پشتیبانی تیم نرم افزاری این شرکت به صورت مداوم به روز میشود تا آخرین تکنولوژی تجهیزات شبکه را به بازدید کنندگان خود ارائه دهد .
تیم قوی بازاریابی و توسعه ایرنت از راه حل های تکنیکی کامل حمایت میکند . ایرنت نه تنها در صدد جلب رضایت مشتریان خود بوده بلکه در صدد افزایش سطح علمی و همچنین بالا بردن استاندارد های مربوط نیز میباشد .


اطلاعات تماس با فروشگاه ایرنت
نشانی : تهران - خیابان ولیعصر ، بالاتر از طالقانی ، مجتمع کامپیوتر ایران ، طبقه زیر همکف ، واحد ۵۳۳
تلفن : 88894439 – 021
فکس : 88894270 – 021
پست الکترونیکی : Info@irnetshop.ir
وب سایت : www.irnetshop.ir

مودم کارت شبکه سوئیچ