صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت ايران رهجو
شرکت ايران رهجو از سال 1374 فعاليت رسمی خود را در زمينه مونتاژ کامپيوتر و فروش لوازم جانبی کامپيوتر آغاز نمود و در سال 1376 موفق به اخذ نمايندگی از شرکت معظم سونی گرديد .
اين شرکت جهت ارائه محصولات سونی و همچنين فراهم نمودن بستری مناسب به منظور بهره وری شما هموطنان گرامی از پيشرفته ترين و به روز ترين تکنولوژی های جهان ، می کوشد با توجه به نياز افراد جامعه ، محصولات خود را به بهترين صورت همراه با خدمات ويژه ای چون بهترين گارانتی به شما عزيزان عرضه نمايد .
کسب جوايز و لوح های تقدير متعدد در اين سال ها و اعتماد مشتريان به نام ايران رهجو ، بيانگر اين موضوع است که اين شرکت توانسته در ارائه محصولات کامپيوتری و صوتی تصويری یکی از برندهای معتبر و بنام دنيا رضايت مشتريان محترم را جلب نمايند .
شرکت ايران رهجو همچنين عضو شورای عالی انفورماتيک ايران ، دارای مجوز از وزارت بازرگانی در خصوص نمايندگی رسمی سونی و دارای گواهی توليد از وزارت صنايع می باشد .
محصولات شرکت ایران رهجو عبارتند از : تلویزیون ، دوربین های عکاسی و فیلمبرداری ، لپ تاپ ، تبلت ، هدفون ، هارد دیسک ، فلش مموری ، باتری و دستگاه های ضبط و پخش .

مزايای خريد از شرکت ايران رهجو عبارتند از :
- کليه محصولات دارای گارانتی رسمی شرکت سونی می باشند .
- اطمينان از خريد اجناس اصلی سونی .
- گارانتی ايران رهجو به صورت تعويض کل قطعه خراب با قطعه اوليه می باشد .
- بخش فنی شرکت ايران رهجو دارای متخصصين مجربی می باشد که در شرکت سونی آموزش ديده و موفق به اخذ گواهينامه فنی گرديده اند .
- کليه مراحل گارانتی از پذيرش تا تحويل تحت نظارت مستقيم سونی انجام می پذيرد .


آگهی دهنده : شرکت ايران رهجو
نشانی : تهران - خيابان سميه ، بين خيابان سپهبد قرنی و استاد نجات الهی ، پلاک 233
تلفن : 8300 – 021
تلفن : 88802777 – 021
فکس : 88802810 – 021
پست الکترونیکی : info@iranrahjoo.com
وب سایت : www.iranrahjoo.com

تلویزیون دوربین عکاسی تبلت هدفون