صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت الکترونیک خوارزمی
مرکز الکترونیک خوارزمی مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش قطعات الکترونیک ، مخابرات و رباتیک در ایران است . گروه‏‏‌های مختلف قطعات مانند سنسورها ، آی سی ها ، ماژولهای مخابراتی ، ترانزیستورها ، انواع موتورهای دی سی ، استپ و سروو ، قطعات مکانیکی رباتها و ... در مرکز الکترونیک خوارزمی عرضه می‏‏‏‌شوند . مرکز الکترونیک خوارزمی با در اختیار داشتن سهم عمده‏‌ای از بازار عرضه قطعات الکترونیک ، مخابرات و رباتیک در ایران با تنوعی بسیار بالا از برندهای مختلف ، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید ، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند . کاربران و مشتریان مرکز الکترونیک خوارزمی می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود ، وب سایت مرکز الکترونیک خوارزمی را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند . همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات ، شایسته مشتری مرکز الکترونیک خوارزمی است .
همواره یکی از اولویت‌های مرکز الکترونیک خوارزمی ، تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها ، برای تسهیل در فرآیند پیش از خرید آنهاست . برای مرکز الکترونیک خوارزمی بسیار مهم است که کاربرهای آن ، کالای تخصصی مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند . مرکز الکترونیک خوارزمی از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی ‏‌کند و همواره تلاش می ‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش ، حین و پس از خرید ، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند .
مرکز الکترونیک خوارزمی با ارائه طیف گسترده‏‌ای از قطعات الکترونیک ، مخابرات و رباتیک و همچنین واردات قطعات خاص حرفه ای و صنعتی در ایران ، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد . ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب ، همراه با ارائه اطلاعات فنی مناسب در رابطه با قطعات از اولویت‏‌های مرکز الکترونیک خوارزمی محسوب می‌شود . طرح‏‏‌های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و مرکز الکترونیک خوارزمی نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف مشوق خرید برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد . کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت مرکز الکترونیک خوارزمی و خدمات ارائه شده در آن ، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در مرکز الکترونیک خوارزمی بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت ‏‌ترین و به‏‌ روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی ، انتخاب و خرید کالا در وب سایت مرکز الکترونیک خوارزمی ، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مشتریان خود به ارمغان بیاورند .
لازم به ذکر است که مرکز الکترونیک خوارزمی در هیچ نقطه‏ ای از کشور به غیر از واحد مرکزی مستقر در تهران نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ندارد و کلیه خدمات در سراسر کشور تنها در این مرکز ارائه می‏‏‌شود .


آگهی دهنده : شرکت الکترونیک خوارزمی
نشانی : تهران - خیابان جمهوری ، تقاطع سی تیر ، پاساژ فرقانی ، طبقه همکف ، واحد 21
تلفن : 66737412 – 66733530 – 021
پست الکترونیکی : info@kharazmi.co
وب سایت : www.kharazmi.co

IC ماژول خازنی لمسی 16 کانال ماژول درایو استپر موتور سنسور گاز کیت روبات کنترلی