صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت حضوریار
امروزه دستگاه حضور و غیاب یکی از مهمترین ابزارهای مدیریتی در سازمانها ، شرکتها و ارگانهای دولتی می باشد . دستگاه حضور و غیاب با تکنولوژی های روز دنیا کار را برای مدیران بسیار راحت کرده است . شرکت حضوریار با استفاده از کارشناسان متخصص در این زمینه و تجربیات فراوان در خصوص دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد امروز به عنوان مشاوران شما در این مجموعه فعالیت می کند تا شما را با مزایا و معایت انواع مختلف دستگاه حضور و غیاب آشنا کند . شرکت حضوریار دستگاه های مختلفی را در بازار ایران و خاورمیانه ارایه داده است که عبارتند از دستگاه حضور و غیاب کارتی ، دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی ، دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره و انواع دستگاه کارتی تشخیص چهره و اثر انگشت کنترل تردد می باشد . کارشناسان فروش شرکت حضوریار شما را در خرید دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد و همچنین نرم افزارهای مربوطه راهنمایی خواهند کرد . منتظر ارتباط شما با کارشناسان فروش می باشیم.
شرکت حضوریار با توجه به نیاز روز افزون کشور به ابزارهای مدیریتی و ایجاد نظم و هماهنگی جهت بهینه سازی عملکرد کلیه بخش های صنعتی ، اداری ، درمانی ، دانشگاهی و ... با هدف همسو سازی ایران عزیز با حرکت رو به رشد تکنولوژی در قرن حاضر در سال 1386 در زمینه تولید دستگاه های الکترونیکی اتوماسیون اداری (حضور و غیاب ، کنترل تردد) و تولید نرم افزارهای مربوطه (حضور و غیاب ، کنترل تردد ، هتل داری ، اتوماسیون ورزشی ، اتوماسیون سلف (در تهران به ثبت رسید . این شرکت با بهره گیری از دانش فنی و ارزیابی نیاز های امروز و همگام با پیشرفت ها و تحولات عظیم فناوری اطلاعات در دنیای معاصر سایت خود را بر اصل صداقت بنا نهاده و با اعتقاد بر اینکه در گردش مالی مشتری یک اصل انکار ناپذیر است رضایت مشتری را سرلوحه کار خود قرار داده و با ایجاد ارتباط منسجم بین بخش های فروش و پشتیبانی بر این امر باور دارد که فروش آغاز تعهد در قبال نیاز ها و چالشهای نرم افزاری و سخت افزاری مشتری های عزیز می باشد .


آگهی دهنده : شرکت حضوریار
نشانی : تهران - بالاتر از فلکه دوم صادقیه ، بزرگراه اشرفی اصفهانی ، نبش گلستان 14 ، برج نگین رضا ، طبقه نهم شمالی ، واحد 915
تلفن : 44078134 - 44078490 - 021
وب سایت : www.hozoryar.com

دستگاه حضور و غیاب کارتی دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی سنسور اثر انگشت