صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

صنایع نیروگاهی پایا انرژی سبز (گرین پاور ایران)
صنایع نیروگاهی پایا انرژی سبز (گرین پاور ایران) ، با ۸ سال تجربه ، نخستین و تنها شرکت ایرانی در زمینه تحقیق ، توسعه و ارائه ژنراتورهای گازسوز با گاز شهری و مایع می باشد که از سال ۱۳۸۰ تحقیقات خود را در اجرای نخستین نمونه واحد نیروگاهی تولید همزمان برق و حرارت (CHP) در دانشکده مکانیک دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی شروع نموده است . این شرکت در حال حاضر نماینده انحصاری فروش و خدمات محصولات گرین پاور در ایران می باشد و محصولاتی خود شامل موتور برق گازسوز ، موتور چند منظوره گازسوز ، پمپ آبیاری گازسوز و …. را به شما ارایه می نماید.
بهره گیری از گازطبیعی به عنوان سوخت جایگزین فرآورده های نفتی چون بنزین و گازوئیل ، در مولدهای برق نظیر موتورهای سیلندر و پیستونی ، توربین های گاز و بخار، میکروتوربین ها و سلولهای سوختی و نیروگاههای تولید همزمان برق و حرارت بسیار مناسب است ، که در سالهای اخیر شاهد رشد چشمگیر استفاده از گازطبیعی و گاز مایع در محصولات و تکنولوژی های فوق در بازارهای جهانی بوده ایم .
گرین پاور ساخت کشور چین و دارای استانداردهای معتبر دنیا نظیر EPA ، CE ، CARB ، GOST ، AGA و… بوده و از استاندارد مدیریت کیفیت ISO9001 بهره می گیرد ، بنابراین محصولات قبل از خارج شدن از خط تولید ۱۰۰ درصد تست می گردند تا کیفیت آن تضمین گردد . همچنین از دیدگاه تکنولوژی بکار رفته منحصر به فرد و از این رو دارای حق انحصاری اختراع و گواهینامه های فنی ویژه می باشد .


آگهی دهنده : صنایع نیروگاهی پایا انرژی سبز (گرین پاور ایران)
نشانی : تهران - خیابان آزادی ، اسکندری شمالی ، شهید طوسی ، پلاک 83 ، واحد 7
تلفن : 66913819 - 66918012 - 66913312 - 021
پست الکترونیکی : sale@greenpower.ir
وب سایت : www.greenpower.ir

موتور گازسوز موتور برق گازسوز موتور برق گازسوز پمپ آب گازسوز