صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت فن آوری داده های زمین
شرکت فن آوری داده های زمین (ژئوبایت) با برخورداری از مدیریت و کارشناسان مجرب در زمینه علوم ژئوماتیک ، در حال فعالیت در این زمینه های ذیل می باشد .
- تجهيزات نقشه برداری زمینی
- اسکنر های لیزری
- سیستم های تعین موقعیت ماهواره GPS/GNSS
- تجهیزات نقشه برداری هوائی و سنجش از دور
- تجهيزات اندازه گيری صنعتی
- سيستمهای مانیتورینگ
- سيستمهای هدایت و کنترل و اندازه گیری در تونل
- تجهيزات ساختمانی
- کنترل ماشین آلات کشاورزی و راه سازی
- تجهیزات لرزه نگاری
- سیستم های ردیابی

شرکت فن آوری داده های زمین (ژئوبایت) در حال حاضر نمایندگی رسمی و انحصاری برخی از شرکتهای معتبر اروپائی و کانادائی را به شرح ذیل به عهده دارد :
1- شرکت Leica – Geosystems سوئیس
شرکت لایکا (ویلد سابق) با بیش از 200 سال سابقه تولید جهانی و سابقه 50 سال حضور در بازار ایران ، به عنوان یکی از بزرگترین سازندگان تجهیزات مهندسی نقشه برداری ، GPS های دقیق ، سیستم های فتوگرامتری ، لیزر اسکنر سه بعدی و دوربین هوائی می باشد . همچنین دراین زمینه انواع توتال استیشنهای نقشه برداری ساختمانی و حرفه ای ، مترهای لیزری دقیق ، انواع ترازیابها و تجهیزات جانبی و سایر لوازم نقشه برداری را ارائه می نماید .

2- شرکت Nanometrics کانادا
این شرکت بزرگترین تولید کننده انواع تجهیزات لرزه نگاری برای مطالعات زلزله و نیز کنترل و مونیتورینگ ساختمانهای بلند و دیگر سازه ها می باشد .

3- شرکت Benefon فنلاند
شرکت بنفون اولین سازنده ردیابهای GSM و گوشیهای موبایل مجهز به GPS برای کاربردهای تخصصی می باشد . بوسیله این دستگاههای کوچک می توان موقعیت افراد ، خودروها و یا متحرک دیگری را از طریق گوشی موبایل مدیریت و کنترل نمود .

4- شرکت Amberg سوئیس
شرکت امبرگ یکی از بزرگترین شرکت های فعال در زمینه اندازه گیری در تونل , هدایت حفاری تونل و انجام مطالعات زمین شناسی میباشد . این شرکت همچنین با سیستم اندازه گیری ریلی , را ه حل کاملا مناسبی را جهت اندازه گیری و نگهداری تاسیسات ریلی ارائه میدهد .


آگهی دهنده : شرکت فن آوری داده های زمین
نشانی : تهران – خیابان آپادانا ، خیابان مرغاب ، کوچه ایازی ، پلاک 3 جدید
تلفن : 5 – 88755013 – 021
تلفن : 9 – 88527860 – 021
فکس : 88760670 – 021
پست الکترونیکی : info@geobite.com
وب سایت : www.geobite.com

توتال استیشن توتال استیشن ترازیاب توتال استیشن