صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت فاطر رسا نور
کمپانی پاناسونیک که پیش از این با نام شرکت الکتریکی و صنعتی ماتسوشیتا شناخته می شد یک شرکت چند ملیتی است که توسط کونو سوکه ماتسوشیتا در سال 1918 در کادوما ، اوساکا ژاپن تأسیس شد و در ابتدای کار به ساخت تجهیزات الکتریکی می پرداخت . نام شرکت از اول اکتبر ۲۰۰۸ از ماتسوشیتا به پاناسونیک تغییر یافت . امروزه گروه شرکت‌های پاناسونیک از بزرگترین تولید كنندگان در زمینه ساخت محصولات الکتریکی و الکترونیکی به شمار رفته و گستره محصولات آن از اجزا و قطعات الکتریکی تا محصولات الکترونیکی خانگی ، اتوماسیون کارخانجات و تجهیزات اطلاعاتی و ارتباطی ادارات را در بر می‌گیرد . شرکت پاناسونیک در سال ۱۹۸۶ با ارائه سیستم hybrid port و در سال ۱۹۹۳ با تولید اولین سیستم‌های تلفن دیجیتال super hybrid موجب دگرگونی درصنعت سیستم مراکز تلفن در جهان گردید .
پاناسونیک در زمره پیشروان محصولات الکترونیکی خانگی ، اداری و سیستمهای ارتباطی حرفه ای در خاورمیانه بشمار می رود . شرکت "فاطر رسا نور" با نام تجاری "پاناسونیک" و شعار "ایده هایی برای زندگی" به عنوان نمایندگی پاناسونیک انواع متنوعی از محصولات نظیر تلفن سانترال ، تلفن بیسیم ، دستگاه فکس ، ویدئو پروژکتور و... را با توجه به نیاز مشتریان به بازار عرضه نموده و راهکارهای جامعی در این زمینه ارائه می دهد . ما به یک آینده روشن و درخشان چشم دوخته و تمامی سعی و تلاش خود را بکار گرفته ایم تا با بهره گیری و اتکا بر خصیصه هایی که در ذیل به آنها اشاره شده ، نقشی پیشرو در این جامعه ی بهم پیوسته دیجیتالی ایفا نماییم .
- شرکت "فاطر رسا نور" توانسته تجارب و مهارت های لازم را با تکیه بر گروهی متشکل از کارشناسان و مهندسین IT ، کامپیوتر ، برق و الکترونیک ، صنایع و مدیریت بازرگانی با هدف بکارگیری جدیدترین فناوری های روز ، ارائه محصولات برگزیده و خدمات ارزنده به مشتریان کسب نماید .
- شرکت "فاطر رسا نور" بر این باور است که پیمودن مسیر پیشرفت و تکامل بدون ابتکار میسر نیست ، از این رو ارائه ایده های نو مبتنی بر تجارب ، دانش و خلاقیت کارشناسان را از جمله اهداف همیشگی خود قرار داده و در این راستا با توکل بر خداوند متعال و پشتیبانی تجهیزاتی و نیروی انسانی ، موفق به راه اندازی "واحد تحقیق و پژوهش و توسعه " در سال 90 شده و طرح های جدید خود را پس از انجام تحقیقات همه جانبه در بخش های مختلف ارائه می نماید .
- اصل کلی این شرکت ، بر روی سنجش فعالیت ها با معیارهای بین المللی ، اصولی و در راستای استانداردهای تعیین شده بنا نهاده شده است . این امر سبب می شود تا انجام کلیه مراحل مرتبط با کار ، در چهارچوب مشخص و صحیح صورت پذیرد . تمام واحد ها ازجمله فروش ، فنی و مهندسی ، نصب و راه اندازی ، خدمات پس از فروش با معیارهای مرتبط تطبیق داده شده تا از روند صحیح کار اطمینان حاصل شود .
- داشتن اعتبار نزد مشتریان ، سرمایه ای ارزنده است که از دست دادن آن مصداق عدم موفقیت می باشد به همین منظور ما تمامی توجه خود را معطوف به رضایت مشتریان نموده و از طریق واحد پشتیبانی ، خدمات پس از فروش و همچنین ضمانت محصولات سعی به جلب رضایت و اطمینان خاطر هر چه بیشتر شما مشتریان گرامی نموده ایم . نکته مهم و قابل توجه اینکه شرکت فاطر پیشرفت خود را در گرو دریافت انتقادات و پیشنهادات مشتریان خود دانسته و از طریق ارتباطات عمومی نظیر پست الکترونیک ، سامانه ی پیام کوتاه و سیستم صدای مشتریان نظرات انها را جویا می شود .


آگهی دهنده : شرکت فاطر رسا نور
نشانی : تهران – خیابان دماوند ، بین چهارراه آیت و خاقانی ، روبروی ایستگاه BRT ابوریحان ، جنب تالار سفیران ، شماره 499 ، طبقه دوم ، واحد 1
تلفن : 77951080 - 73065000 - 021
فکس : 73065555 - 021
پست الکترونیکی : info@pfrnco.com
وب سایت : www.pfrnco.com

تلفن بیسیم دوربین فیلم برداری ویدئو پروژکتور دوربین مدار بسته