صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت فستـو ایران
شرکت فستـو ایران در سال 1353 به عنوان شعبه ای از فستـو آلمان در ایران آغاز به کار کرد . هدف از تاسیس این شرکت ارائـه سیستم های اتوماسیون به ویژه آشنایی با سیستمهـای پنیوماتیکی بود . دیری نپائیـد کـه دامنـه عملکـرد شرکت ، همگـام بـا نیازهـای کشـور و در راستـای بالا بـردن کمی ، کیـفی و بهـره وری فعالیت هـای صنعتی گستـرده تر شد . فستـو ایـران به منظـور کاهش وابستـگی هـای فنی و افـزایش دانـش پرسنـل متخصص ، فعـالیت خودر را در دو زمینـه تهیـه و توزیع تجهیــزات و آمـوزش اتوماسیون صنعتی پایه ریزی کرده است .

1 - در زمینه آموزش اتوماسیون صنعتی افزون بر دوره های قبلی پنیوماتیک و هیدرولیک که از مقدماتی تا پیشرفته برگزار می شوند ، امروزه دوره های آموزشی متنوعی شامل اتوماسیون فرایند ، هیدرولیک تعمیراتی ، مکاترونیک ، پی ال سی پایه ، پی ال سی پیشرفته ، مانیتورینگ ، شیرهای صنعتی ، سنسوریک ، درایوهای الکتریکی ، شبکه صنعتی Profibus DP نیز با جدیدترین تجهیزات و تکنولوژی های روز آموزشی جهان در ایران برگزار می شود . همچنین بسیاری از دوره های فستـو در نمایندگی های آموزش مجاز این شرکت نیز برگـزار می گردد و در پایان هر دوره مدرک بین الملـلی فستـو اعطـا می شود .
دامنه فعالیت فستو آموزشی ایران به داخل کشور خلاصه نشده و تا به حال توانسته است در کشورهای آلمان ، اتریش ، سنگاپور ، امارات ، مالتا ، بحرین ، قبرس ، پاکستان ، تایلند و یمن سمینار برگزار نماید و یک دوره آموزشی نیز که از طرف سازمان ملل برای کشور افغانستان برنامه ریزی شده بود ، در تهران اجرا گردید .
از دیگر توانائیهای این بخش میتوان به تجهیز لابراتوارهای آموزشی فنی و حرفه ای ها، دانشگاهها و مراکز علمی بر اساس بالاترین سطح فنی و کیفی روز دنیا اشاره کرد . مرکز آموزش فستو ایران همکار سازمان فنی و حرفه ای در زمینه برگزاری و آموزش کارآموزان رشته های مکاترونیک و رباتیک در مسابقات ملی مهارت جهت حضور در مسابقات جهانی Worldskills می باشد .

2 - در زمینه فروش تجهیزات اتوماسیون صنعتی با ارائه خدمات مشاوره مهندسی و بازدیدهای منظم از شرکت ها و کارخانجات مختلف در زمینه های صنایع خودرو ، غذایی و بسته بندی ، آب و فاضلاب ، دارویی و بهداشتی ، آلومینیوم و ... بهترین و مناسب ترین راه حلهای صرفه جویی و انتخاب محصولات پنیوماتیکی ، الکتروپنیوماتیکی و کنترل صنعتی ارائه می گردد . لازم به توضیح است که کلیه محصولات ارائه شده توسط فستو ایران دارای حک لیزری و 2 سال گارانتی تعویض می باشند .

افتخار مجموعه شرکت فستو پنیوماتیک ایران ، همکاری تنگاتنگ با بیش از 2000 شرکت و موسسه مختلف در طول سال می باشد که همواره حفظ رضایت مشتریان و پاسخگویی سریع و دقیق به نیازهای ایشان در اولویت کاری تمامی پرسنل می باشد . در همین راستا دفاتر فستو در تهران ، تبریز و مشهد همراه با نمایندگان و عاملیت های مجاز فروش در سراسر ایران آماده ارائه خدمات برای شما عزیزان می باشد .


آگهی دهنده : شرکت فستـو ایران
نشانی دفتر فروش تجهیزات و خدمات فنی : تهران - کیلوتر 8 جاده مخصوص کرج ، خیابان 16، خیابان 6 ، پلاک 2
تلفن : 44522409 - 021
فکس : 44522408 - 021

نشانی دفتر آموزش : تهران - میدان فردوسی ، خیابان رامسر ، کوچه بهبهان ، پلاک 3
تلفن : 88840156 - 021
فکس : 88822162 - 021

پست الکترونیکی : mailroom@festo.ir
وب سایت : www.festo.ir

PLC مانیتورینگ ابزار دقیق سنسور