صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت صنایع فضل الکتریک
کارخانجات شرکت صنایع فضل الکتریک تولید خود را در سال 1361 در استان خراسان رضوی در نیشابور کیلومتر 3 جاده مشهد آغاز کرد. این شرکت تولیدی که یکی از بزرگترین تولید کنندگان کلید و پریز و قطعات همردیف در کشور عزیزمان ایران به شمار می آید موفق شد با بهره گیری از مجرب ترین مهندسان ، کارشناسان و طراحان این صنعت در سال های متوالی به عنوان واحد برتر در امر ارتقا کیفیت محصول و رعایت موازین استاندار در بین واحدهای تولیدی شناخته شود .
کارخانجات شرکت صنایع فضل الکتریک در زمینی به مساحت بیش از 30000 مترمربع در سالن های سرپوشیده ای به مساحت 20000 مترمربع برای بخش های مختلف تولید قطعات و استقرار واحدهای اداری ، طراحی ، مهندسی ، قالبسازی ، آبکاری فلزی و پلاستیک ، خط رنگ و خط چاپ فیلم پترن ، آزمایشگاه مجهز کنترل کیفیت ، سالن مونتاژ و ... احداث گردیده است . واحد آزمایشگاه مدیریت کنترل کیفی پس از بررسی مواد اولیه تولید که از مرغوب ترین مواد موجود و بر اساس آخرین دستاوردهای جهانی می باشد ، آن را به انبار مواد اولیه انتقال می دهد و تولیدات تا پایان آخرین مرحله و بسته بندی کالا تحت نظارت این واحد قرار می گیرد . بیشتر ماشین آلات این شرکت مطابق با تکنولوژی روز دنیا و توسط متخصصین خبره نصب و راه اندازی شده است . این ماشین آلات بر اساس پیشرفت تولیدات از نظر کیفی و روند افزایش تنوع در طرح ، توسط واحدهای مجزا (که مسئولیت بروز کردن دستگاه ها را برعهده دارد) تحت نظارت مداوم است .
تولیدات این شرکت بسیار کامل و متنوع می باشد و این خصوصیت منحصر به فرد محصولات باعث شده تا علاوه بر جلب رضایت مصرف کننده و در دست گرفتن بازار داخلی ، کارخانجات شرکت فضل الکتریک را یکی از پیشگامان در عرصه صادرات کلید و پریز ایرانی به کشورهای دیگر قرار دهد . هدف مدیریت و کارکنان شرکت صنایع فضل الکتریک رسیدن به خودکفائی و تولید با کیفیت عالی می باشد از این رو واحدی تحت عنوان تحقیق و توسعه ( R&D) در شرکت مشغول فعالیت می باشد که ضمن جمع آوری اطلاعات روز و پیشرفت های صنعت کلید و پریز در سطح جهان و بازدید از نمایشگاه های مختلف دنیا شرکت را در امر برنامه ریزی تولید دراز مدت یاری می رساند .
هدف غائی و نهایی عوامل این شرکت تلاشی است مجدانه و خستگی ناپذیر برای برافراشتن پرچم پر افتخار ایران عزیزمان بر فراز قله های موفقیت .


آگهی دهنده : شرکت صنایع فضل الکتریک
نشانی کارخانه : نیشابور - کیلومتر 3 جاده مشهد
تلفن : 8 - 42236904 - 051
فکس : 42236901 - 051
وب سایت : www.fazlelectric.ir

کلید کلید و پریز چراغ دیواری سرپیچ و کلید روکار جعبه فیوز