صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت ایستا توان صنعت
شرکت ایستا توان صنعت ( سهامی خاص ) با بیش از ۱۵ سال سابقه ، در زمینه تولید و توزیع بیش از ۸۵۰۰ نوع تجهیزات برق صنعتی مورد استفاده در تابلوهای برق فشار ضعیف ، متوسط و فشارقوی ، توزیع ، کنترل ، خازنی ، فرمان در تأسیسات مسکونی ، صنعتی ، صنایع مادر و ترابری تحت لیسانس کمپانی معتبر ETI فعالیت می نماید .
کمپانی ETI فعالیت خود را از سال ۱۹۶۰ در کشور اسلونی (عضو اتحادیه اروپا) آغاز کرد و بتدریج با گسترش بازار خود ۸ کارخانه بزرگ دیگر در سایر کشورهای اروپایی از جمله آلمان و لهستان راه اندازی نمود .
از آنجا که شرکت ایستا توان صنعت نماینده انحصاری فروش محصولات ETI در خاورمیانه و آسیای میانه می باشد ، بخشی از محصولات این کمپانی را به صورت کالای آماده وارد نموده و با هدف ارتقاء تکنولوژی داخلی و نوآوری ، تولید بخش عظیمی از آنها از جمله کلیدهای مینیاتوری ، فیوزهای کاردی و … را نیز تحت لیسانس و با نظارت کامل مهندسین و متخصصین ایشان طی یک دهه گذشته به صورت انحصاری در منطقه در دستور کار خود قرار داده است . البته استواری در این مسیر مستلزم گسترش تولید داخلی سایر تجهیزات می باشد که به نوبه خود به آنها پرداخته شده و در آینده ای نزدیک اخبار مسرت بخش آنها نیز به اطلاع خواهد رسید .
کارخانه در شهرک صنعتی کاوه واقع در شهرستان ساوه بنا شده که مجهز به آزمایشگاه کنترل کیفیت کاملاً الکترونیکی وفوق تخصصی ، ماشین آلات تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک بوده و با بیش از ۱۰۰ نفر پرسنل با ظرفیت کامل فعال می باشد .
کلیه محصولات از گارانتی بدون قید وشرط برخوردار بوده وعلاوه بر استاندارد ملی ایران وتأییدیه های مراجع ذیصلاح از جمله شرکت توانیر و پژوهشگاه نیرو دارای گواهی استانداردهای معتبر اروپایی نیزهمچون CE ، IEC ، KEMA ، VDE و CESI می باشند .
همچنین صلاحیت این محصولات از سوی شرکت زیرساخت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، شرکت مناطق نفتخیز جنوب ، شرکت مهندسی مشاور مپنا ، شرکت جابون و دانشگاه شهید رجائی مورد ارزیابی و تایید قرار گرفته اند .
محصولات ETI علاوه بر توزیع و فروش از طریق ۳۵ نمایندگی شرکت ایستا توان صنعت در استانهای سطح کشور، به شرکتهای توزیع برق منطقه ای استانها و شهرستانها ، نوسازی مدارس ، مخابرات ایران واستانها ، شرکتهای بخش مسکن و راه و ترابری ، شرکت های کنتورساز مطرح ، مجتمع های پتروشیمی ، پالایشگاهها ، نیروگاهها ، کارخانجات ، بیمارستانها ، شرکتهای تابلوساز و پیمانکاران معتبر عرضه می گردند .

محصولات ETI در چند بخش مجزا گروه بندی می گردند که عمده آنها عبارتند از :
1- فیوزهای LV تیغه ای ( کاردی )
2- کلیدهای قطع کننده اتصال کوتاه وOver Load مینیاتوری
3- کلیدهای قطع کننده جریان نشتی
4- کلیدهای قطع کننده ترکیبی Over Load و جریان نشتی
5- کنتاکتورهای موتوری ، خازنی و رله ها و بیمتال ها
6- پایه های کریر، سکسیونر فیوزهای استوانه ای تأسیسات فشارضعیف
7- فیوزهای استوانه ای شبکه های فشار متوسط تا 36 کیلو ولت
8- فیوزهای فوق العاده سریع محافظت از مدارهای نیمه رساناها
9- تجهیزات حفاظت شبکه های انرژی خورشیدی
10- برقگیرها
11- کلیدهای قطع کننده محافظت موتور
12- کلیدهای کامپکت قطع کننده اتوماتیک
13- تایمرها


آگهی دهنده : شرکت ایستا توان صنعت
نشانی دفتر مرکزی : تهران - خیابان ولیعصر ، بالاتر از نیایش ، مقابل درب اصلی پارک ملت ، خیابان شناسا ، پلاک ۳۵
تلفن : 22028028 - 021
فکس : 22055765 - 021

نشانی کارخانه : ساوه - شهرک صنعتی کاوه ، خیابان 22 ، پلاک 40
تلفن : 42345521 - 086
فکس : 42343323 - 086

پست الکترونیکی : info@iraneti.ir
وب سایت : www.etico.ir و www.iraneti.ir

کلید قطع کننده اتصال کوتاه فیوز ولتاژ پایین کلید ترکیبی برقگیر