صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت علم و صنعت
شركت علم و صنعت در سال 1371 با هدف فعاليت در زمینه طراحی و توليد سيستم های حضور و غیاب شامل سخت افزار و نرم افزارهای مربوطه تأسيس گرديد . در راستای هدف تعيين شده این شركت با تلاش فراوان توانست در زمره اولين توليد و عرضه كنندگان سيستم های كنترل حضور و غياب در كشور قرار گيرد و سهم قابل توجهی از بازار اين فناوری را به خود اختصاص دهد که اين سيستم ها همگام با تكنولوژی روز دنيا در ايران توليد می گردند .
این شركت افتخار دارد که هزاران سازمان ، شركت ، موسسه ، وزارتخانه , كارخانجات بزرگ و كوچك صنعتی ، هتل ها ، بيمارستان ها و … را تحت پوشش محصولات و خدمات ارائه شده خود قرار داده و مفتخر است که با كمك همكاران ديگر توانسته است جايی برای حضور رقبای خارجی در بازار داخلی برای اين نوع فن آوری بوجود نيايد .
تلاش فراوان و مستمر شركت دراین زمینه و كسب تجربيات ارزنده در كنار استفاده از دستاوردهای روز دنیا ما راقادر ساخت که تا كنون محصولات متعددی را همزمان با بازارهای جهانی ، در كشور طراحی و توليد نمائيم.
از اولین محصولات شرکت علم و صنعت ساعت های حضور و غیاب مبتنی بر کارتخوان بارکد و مغناطیسی مدل ST-751 و سپس تولید اولین ساعت کارتخوان بدون تماس Contactles مدل SA-2000 در ایران بوده است . آخرین دستاورد این شرکت مبتنی بر تشخیص اثر انگشت بر اساس تکنولوژی ارایه خازنی با نام ST-Pro می باشد . در كنار ارائه محصولات فوق ، شركت علم وصنعت موفق به توليد انواع محصولات ديگری با كاربردهای متفاوت شده است كه از آن جمله ميتوان موارد زير را نام برد :
- سيستم صدور فيش رستوران كارتی و اثر انگشتی
- دستگاه كنترل گشت و نگهبانی و كنترل تردد خودرو با كارتخوان بدون تماس
- دستگاه دربازكن كارتی بدون تماس ST-100 و ST-300

در حال حاضر شركت نسبت به عرضه محصولات خود در كشورهای ديگر نيز تلاش مستمری را آغاز نموده كه خوشبختانه موفق به ارائه محصولات خود در كشورهای امارات ، سوريه ، لبنان ، افغانستان ، پاكستان ، يمن و بسیاری از کشورهای دیگر گرديده است و دورنمای گسترش بازارهای جهانی برای محصولات اين شركت بسيار روشن ميباشد .


آگهی دهنده : شرکت علم و صنعت
نشانی : تهران - خيابان دکتر فاطمی ، خيابان پروين اعتصامی ، پلاک 3 ، ساختمان شرکت علم و صنعت
تلفن : 84336 – 021
فکس : 88961203 – 021
پست الکترونیکی : info@elmosanat.com
وب سایت : www.elmosanat.com

ساعت اثر انگشت ساعت کارتزنی اعلام حریق آژیر و فلاشر آژیر و فلاشر