صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت الکترو بالابر کوشا
این شرکت با کادری مجرب و متخصص در اجرای طراحی و تولید موتور گیربکس های مختلف (ظرفیت) با هدف ایجاد یک مجموعه دانش بنیان برای تقویت و ابداع موتور گیربکس های استاندارد و منحصر بفرد و طراحی و تدوین استاندارد ملی ایران ، از توان فارغ التحصیلان دانشگاههای معتبر و تجربه بالای سالیان متمادی فعالیت در حوزه صنعت آسانسور استفاده نموده و همین امر سبب گردیده تا توانمندی علمی دانشگاه و فنی صنعت در یک مجموعه گرد هم آیند .
شرکت الکو توانسته برای اولین بار در سال 1391 محصولی کاملاً ایرانی را تولید و جهت آزمایش و تست های لازم به سازمانها و نهادهای ذیصلاح ارائه نماید . این مجموعه توانست در بهمن ماه سال 1391 گواهی نامه ISO 9001 و CE اتحادیه اروپا را کسب نماید و در همین راستا گواهی نامه های 18000 و 14000 را نیز اجرایی نماید .
این مجموعه بعنوان اولین و بزرگترین مجموعه تولید موتور گیربکس آسانسور در خاورمیانه با طراحی و تدوین خوداظهاری استاندارد ملی ایران در صنعت موتور گیربکس آسانسور گواهی نامه استاندارد کارخانه را از موسسه تحقیقات صنعتی ایران کسب نموده و در همین راستا در خردادماه سال 1392 بعنوان تولید کننده ملی شناخته شده و توانست با احراز تندیس نام آوران برتر تولید ملی برگ زرین دیگری را در صفحه صنعت ایران ورق بزند .
مجموعه الکو با جذب بیش از 150 نفر نیرو متخصص و فنی بصورت تمام وقت و بیش از 440 نفر پرسنل بصورت نیمه وقت و پیمانکاری توانست سهم سازنده ای را در صنعت کشور رقم زند و کشور عزیزمان ایران را از وابستگی به این تجهیز بی نیاز نماید .
صنعت رو به رشد نیاز به بروز بودن اطلاعات و دانش ها و استانداردهای تدوین شده در آن را دارد ، لذا بدین منظور مدیران و متخصصین شرکت با حضور در نمایشگاههای بین المللی در سطح دنیا در زمینه تخصصی آسانسور و بازدید از کارخانجات بزرگ و مطرح تولید موتور گیربکس آسانسور جهان و تعامل و همکاری جهت بالا بردن سطح علمی مجموعه اقدام به عمل آوردند .

شرکت الکترو بالابر کوشا علاوه بر موتور گیربکس آسانسور محصولات زیر را نیز عرضه می نماید .
- درب کابین و طبقات
- کابین آسانسور
- ریل ، کابل و سیم بکسل
- تابلو فرمان
- تراول کابل
- لوازم جانبی آسانسور


اطلاعات تماس با شرکت الکترو بالابر کوشا
نشانی : تهران - فلکه دوم صادقیه ، بلوار فردوس ، خیابان ولیعصر ، خیابان اعتمادیان شرقی ، پلاک 15 ، واحد 16 ، طبقه چهارم
تلفن : 2 – 44952580 – 021
فکس : 44952578 – 021
پست الکترونیکی : info@elco-co.ir
وب سایت : www.elco-co.ir

موتور گیربکس آسانسور موتور گیربکس آسانسور موتور گیربکس آسانسور