صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت ماشینهای اداری دانش رایانه ایرانیان
شرکت DRI ( ماشینهای اداری دانش رایانه ایرانیان ) با بیش از 20 سال تجربه هم اکنون در دهه سوم فعالیت در عرصه انفورماتیک کشور و سابقه فعالیت در حوزه های مشاوره ، تامین و تجهیز و پشتیبانی انواع دستگاههای پوز و همچنین انواع پرینترها و قطعات و ملزومات آنها به عنوان تنها نماینده رسمی شرکت HITI در زمینه ماشین های کارت پرینتر در ایران (موفق به اخذ سامانه جامع بانکداری متمرکز نگین و فرانگین از شرکت توسن) شده است . شرکت ماشینهای اداری دانش رایانه ایرانیان با نیروی انسانی متخصص و کارآمد و همچنین امکانات فنی و توانایی پشتیبانی سریع و چرخه تأمین کالا و مواد مصرفی و سرویس دهی سریع در سراسر کشور مفتخر است که سرویس های خود را با بهترین کیفیت به سازمانهای بزرگ عرضه نماید .
این شرکت جهت هر گونه همکاری با مجموعه فاخر شما و همچنین حضور همکاران فنی و فروش شرکت جهت توضیحات جامع و کامل پیرو محصول و خدمات پشتیبانی با ارائه کاتالوگ و بروشورو نمونه محصول آمادگی خود را اعلام می دارد . بانک های دولتی و خصوصی از مشتریان ثابت ماشینهای اداری دانش رایانه ایرانیان هستند ؛ از این میان می توان به بانک ملی ، بانک مسکن ، بانک پاسارگاد و ... اشاره کرد .
حمید مالکی خالق برند DRI در سال 1372 کار خود را در قالب یک فروشگاه با نام "مانیتور الکترونیک" واقع در طبقه سوم پاساژ بزرگمهر در زمینه تعمیرات انواع مانیتور و پرینتر آغاز کرد . در آن زمان وی جز اولین افرادی بود که در ایران به این حرفه روی آورد . در بازار آن سال ها نیاز مبرمی به تعمیرات مانیتور و پرینتر احساس می شد چرا که تعمیرکاران انگشت شماری وجود داشتند و کسی از ساختار سخت افزاری و نرم افزاری این محصولات آگاهی زیادی نداشت ، چرا که این دستگاهها آخرین تکنولوژی روز به شمار می آمدند . اندکی بعد علاوه بر اینکه تعمیرات انجام می گرفت قطعات مورد نیاز هم وارد می شد و بعضا به فروش می رسید . کار که گسترش پیدا کرد رفته رفته تعداد تعمیرکاران این دستگاهها رو به افزایش رفت و کار فروش و عرضه قطعات مانیتور و پرینتر مقبول و با صرفه تر به نظر می رسید .
در سال های 75 و 76 تقریبا 70 درصد فعالیت حمید مالکی به عنوان یک مهندس الکترونیک که از نوجوانی شیفته این علم بود علاوه بر قطعات پرینتر و انواع مانیتور به فروش قطعاتی کامپیوتر مانند هارد ، مانیتور و CDدرایو گسترش پیدا کرد . عملا از سال 76 این بنگاه اقتصادی به یک شرکت فروش و بازرگانی تبدیل و از حالت تعمیرات خارج و به یک مرکز تخصصی در زمینه عرضه انواع قطعات کامپیوتر تبدیل شد . چندی بعد بازار کامپیوتر دچار رکود شد و تقاضا برای انواع پرینتر در بازار رشد کرد . تقریبا از سال 78 دیگر فقط زمینه کاری وی در خصوص قطعات پرینتر بود و از سال 82 فروشگاه شناخته شده "یدک پرینتر "در طبقه اول پاساژ امجد راه اندازی شد . فروشگاهی که هنوز هم نام آن در این صنف بر سر زبان هاست .
چند سال بعد فعالیت این فروشگاه به قدری گسترش پیدا کرد که دیگر در قالب یک فروشگاه جوابگوی نیاز مشتریان نبود و از سوی دیگر تقاضای بانکها به نحوی پیش می رفت که لازم شد فروشگاه در قالب یک شرکت به این بازار پاسخ دهد . اینگونه بود که سال 1389 شرکت ماشینهای اداری دانش رایانه ایرانیان تأسیس و تا سال 1391 فعالیت های فروشگاه یدک پرینتر کاملاً به این شرکت انتقال پیدا کرد . از همان ابتدا پرسنل و کارکنان شرکت به گونه ای گزینش و انتخاب می شدند که علاوه بر دانش فنی الکترونیک تجربه کافی در زمینه طراحی و تعمیرات ، هر کدام در حرفه خودشان حرفی برای گفتن داشتند .
هم اکنون پس از سال ها ، ماشینهای اداری دانش رایانه ایرانیان در 4 شاخه اصلی Passbook Printer ، لیزر پرینترها ، کارت پرینترها و انواع دستگاههای پرداخت یا همان POS فعالیت دارد . ماشینهای اداری دانش رایانه ایرانیان به خاطر نیاز بازار با برندهای بی شماری فعالیت و قطعات و محصولات متنوعی را ارائه می کرد که بعدها همین تنوع خدمات و محصولات در بخش عرضه و پشتیبانی از ویژگی بارز این شرکت به شمار آمد . برندهایی مانند Hiti ،Xerox ، Compuprint ، Epson ، Samsung ،HP ، Olivetti،Brother و ...
سال 88 بود که بحث صدور آنی کارت در شعب بانکها مطرح شد . ماشینهای اداری دانش رایانه ایرانیان بعدها پس از مطالعه و بررسی دقیق تر بازار اروپا به فکر انتخاب برند هایتی افتاد . برندی که از تکنولوژی طراحی و ساده سازی کاربرد با بازار ایران مطابقت بیشتری داشت و از لحاظ قیمت نیز با صرفه به نظر می رسید ، ماشینهای اداری دانش رایانه ایرانیان موفق به اخذ نمایندگی انحصاری کارت پرینترهای Hiti Digital inc در ایران شد . کیفیت خروجی چاپ و قطعات یدکی ارزان قیمت از مزیت های رقابتی برند هایتی در بازار است . از لحاظ ساده سازی و کاربردی بودن وسیله برای مصرف کننده و از سوی دیگر قابلیت های ماژولیتی این دستگاه یعنی سهولت در اضافه و یا کاستن ماژول ها به عنوان ویژگی خاصی که در برندهای دیگر کمتر مشاهده می شود هایتی را در بازار برجسته کرد .


اطلاعات تماس با شرکت ماشینهای اداری دانش رایانه ایرانیان
نشانی : تهران - میدان فردوسی ، خیابان ایرانشهر جنوبی ، نبش خیابان جلیلی ، ساختمان 44 ، طبقه 4 ، واحدهای 13 و 14
تلفن : 88310051 – 021
فکس : 88828179 – 021
پست الکترونیکی : info@medri.co.ir
وب سایت : www.medri.co.ir

پرینتر POS کارتریج پرینتر پرینتر کارت رول حرارتی