صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

درباره ما
امروزه شهرها بسیار وسیع شده اند و به سرعت بر این وسعت افزوده می شود . مشاغل مختلفی در سطح این شهرها گسترده شده اند و بسیاری از این مشاغل با توجه به موقعیت خود از دید بسیاری از متقاضیان پنهان مانده اند . بسیاری از متقاضیان نیز به دلیل عدم آشنایی با بسیاری از صاحبان مشاغل مورد نظر ، شاید هیچ گاه به محصول یا خدماتی که می خواسته اند دست نیابند .
همچنین امروزه نیاز اقتصادی زیادی بین شهرهای مختلف کشور برقرار می باشد که معرفی عرضه کنندگان یک شهر به متقاضیان سایر شهرها به رفع این نیاز کمک بسیاری خواهد کرد و علاوه بر آن سرعت رشد و پیشرفت کشور را نیز افزایش می دهد .
وب سایت برق سرا با هدف رفع این نیاز و با توکل بر خدای یکتا و به همت جمعی از مهندسین برق ، الکترونیک ، مخابرات ، کامپیوتر و مهندسی پزشکی راه اندازی گردید تا به صورت تخصصی به معرفی شرکتها ، فروشگاه ها ، آموزشگاه ها و کارخانجات فعال در زمینه های برق و الکترونیک بپردازد و یک ارتباط قدرتمند بین متقاضیان و عرضه کنندگان در زمینه های فوق برقرار نماید .
امید است که این وب سایت در رفع نیازهای هموطنان عزیزمان در زمینه های برق و الکترونیک و رشد و پیشرفت ایران عزیز مؤثر باشد .