صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت دمنده
شرکت دمنده (سهامی خاص) به مدیریت آقای احمد بستانچی از سال 1346 فعالیت خود را در قالب شخصیت حقیقی آغاز نمود و در سال 1363 به صورت شخصیت حقوقی به ثبت رسید . این شرکت یکی از پیشگامان صنعت تولید انواع الکتروموتور و فن های سرمایشی و گرمایشی در ایران می باشد که هم اکنون با تنوع بیش از 130 مدل فن (خانگی ، صنعتی و تاسیساتی) پیشتاز در صنعت هواکش بوده و تمامی محصولات خود را تحت نظارت کارشناسان متخصص و مجرب طراحی و تولید می کند و ایمنی محصولات خود را با نشان اســــتاندارد ایمنی از موســسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران تضمین می نماید .
دمنده در روزهای نخستین کار خود ، در سال 1364 در محله پامنار تهران چشم به دنیای صنعت گشود . از آن روزها 44 سال می گذرد و هم اکنون مفتخریم که اولین در ایران و خاور میانه هستیم ،‌ اهدافمان مرزی نمی شناسد . مانند روزهای نخست ، تجربه کسب می کنیم و با علم امروزمان در هم می آمیزیم. کارشناسانمان بهترین ها و مجربترین ها هستند و محصولاتمان را موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران ضمانت می کند . در کنار شما هستیم ، ‌خانه ، محل کار و یا هر جای دیگر که به محصولات ما نیاز داشته باشید . بیشترین افتخار ما جلب رضایت شماست ، پس ، برای کسب افتخارات بیشتر می کوشیم .


آگهی دهنده : شرکت دمنده
نشانی دفتر فروش : تهران – خیابان انقلاب ، دروازه دولت ، مقابل سعدی ، پلاک 443
تلفن : 35270 – 021
فکس : 35270 – 021
پست الکترونیکی : commercial@damandeh.com

نشانی کارخانه : تهران – جاده خاوران ، بعد از پلیس راه شریف آباد ، شهرک صنعتی عباس آباد ، بلوار ابن سینا ، انتهای خیابان 35 خواجه نصیر ، جنب بلوار مولوی
تلفن : 35270 – 021
فکس : 35270 – 021
پست الکترونیکی : info@damandeh.com

وب سایت : www.damandeh.com

بلوئر هود هواکش آکسیال هواکش سانتریفیوژ