صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

درج آگهی
فروشگاه ها ، آموزشگاه ها ، شرکتها و کارخانجات فعال در زمینه های برق و الکترونیک می توانند آگهی خود را به صورت ویژه و یا رایگان در وب سایت برق سرا درج نمایند .

آگهی ویژه : فروشگاه ها ، آموزشگاه ها ، شرکتها و کارخانجات فعال در زمینه های برق و الکترونیک در صورت تمایل می توانند آگهی های خود را به صورت ویژه در وب سایت برق سرا قرار دهند . آگهی های ویژه نسبت به آگهی های رایگان از بازدید بیشتری برخوردارند و همیشه قبل از آگهی های رایگان قرار می گیرند . در صفحه اصلی وب سایت برق سرا فقط تصاویر مربوط به آگهی های ویژه نمایش داده می شود . همچنین صفحه اختصاصی آگهی های ویژه دارای تصاویر مرتبط با متن آگهی می باشد که خود تأثیر زیادی در مخاطب می گذارند . همچنین در صفحات مربوط به آموزش برق و الکترونیک نیز آگهی های ویژه نمایش داده می شوند .

تعرفه درج آگهی ویژه در وب سایت برق سرا به شرح زیر می باشد .
1 ماهه : 50000 تومان
1 ساله : 300000 تومان

اطلاعات حساب جهت پرداخت وجه آگهی :
بانک ملت
شماره کارت : 6104337695165470
بنام مصطفی منصوری جوزانی

بانک صادرات
شماره کارت : 6037691633349790
بنام مصطفی منصوری جوزانی

پس از واریز وجه به یکی از حسابهای فوق ، شما می توانید اطلاعات مربوط به وجه واریزی را از طریق کادر پایین همین صفحه برای ما ارسال کنید و یا تصویر وجه پرداختی را از طریق پست الکترونیکی به نشانی info@barghsara.ir برای ما ارسال کنید و یا از طریق دکمه "تماس با ما" در منوی بالای صفحه با ما تماس گرفته و اطلاعات وجه پرداختی را بیان نمایید .


آگهی رایگان : هر فروشگاه ، آموزشگاه ، شرکت و کارخانه فعال در زمینه های برق و الکترونیک در هر نقطه از کشور می تواند آگهی خود را به صورت رایگان در وب سایت برق سرا قرار دهد . برای این منظور کافیست اطلاعات خود را از طریق کادر زیر برای ما ارسال نمائید .
در خصوص آگهی های رایگان باید گفت که این آگهی ها نسبت به آگهی های ویژه از بازدید کمتری برخوردارند و همیشه بعد از آگهی های ویژه نمایش داده می شوند و صفحه اختصاصی این نوع از آگهی ها فاقد تصویر می باشد . در ضمن آگهی های رایگان به هیچ وجه در صفحه اصلی وب سایت نمایش داده نخواهند شد .


نحوه درج آگهی ویژه و رایگان در وب سایت برق سرا :
جهت درج آگهی در وب سایت برق سرا باید اطلاعات خود را از طریق کادر زیر برای ما ارسال فرمایید و در رابطه با اطلاعات ارسالی باید به نکات زیر توجه داشته باشید .
● وب سایت برق سرا همانند تمامی سازمانها ، شرکتها ، کانون ها و وب سایت هایی که در زمینه تبلیغات فعالیت می کنند هیچ گونه مسئولیتی را در قبال آگهی های درج شده در وب سایت برق سرا نمی پذیرد و مسئولیت هر آگهی با شخص آگهی دهنده می باشد .
● فرم زیر را به صورت کامل و با دقت تکمیل نموده و سپس بر روی دکمه ارسال کلیک نمایید .
● در اطلاعات ارسالی ، زمینه فعالیت خود را کاملاً مشخص کرده و اجناس ، محصولات و یا خدماتی را که ارائه می دهید به طور کامل معرفی نمایید .
● اطلاعات ارسالی شما باید در حوزه فعالیت های مرتبط با برق و الکترونیک باشد زیرا در وب سایت برق سرا فقط آگهی های مرتبط با برق و الکترونیک نمایش داده می شوند و این وب سایت از نمایش دادن آگهی های مرتبط با سایر زمینه ها معذور می باشد .نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
متن پیام :