صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت ارتباط تلفن کوروش (سیتکو)
VoIP برگرفته از ( Voice over internet protocol ) به معنای (انتقال همزمان مکالمات تلفنی بر روی یک شبکه دیتا) که با نام IP تلفنی نیز از آن یاد می شود ، امکان استفاده از اینترنت برای مکالمات تلفنی را فراهم می نماید . در مقابل استفاده از خطوط تلفن سنتی ، VoIP از فن آوری دیجیتال استفاده می نماید و نیازمند یک اتصال broadband نظیر DSL است . VoIP یک روش برای تبدیل سیگنال های آنالوگ صوت به داده های دیجیتال است که از طریق اینترنت منتقل می شوند . یک روش مجازاً رایگان برای برقرای ارتباطات تلفنی در هر جای دنیا . فقط کافی است هزینه ISP را بپردازید .
سیتکو با برگزاری دوره های متنوع آموزشی و تعلیم بیش از ۳۰۰ متخصص ویپ VoIP به صورت رسمی و صدها کارشناس دیگر، از طریق به اشتراک گذاری اطلاعات ، آموزه ها و تجربیات خود و با حمایت از بزرگترین مرجع تخصصی فناوری ویپ به زبان فارسی www.voip-iran.com ، هم اکنون مرجع این تکنولوژی ، در کشور محسوب می شود .
اجرا و همکاری در پیاده سازی ده ها طرح فنی بزرگ و کوچک شامل پروژه های ملی ، نظامی ، بانکی ، دانشگاهی ، صنعت بیمه و بخش خصوصی ، سیتکو را به منبعی غنی از پایگاه دانش در زمینه فناوری ویپ VoIP تبدیل نموده است .
با تولید بیش از ۵۰ مقاله آموزشی و به اشتراک گذاری هزاران توضیح و راه حل در تالارهای گفتگوی ویپ ایران www.voip-iran.com ، بی شک می توان سیتکو را در این زمینه بزرگترین تولید کننده محتوای آموزشی به زبان فارسی در فضای مجازی اینترنت ، در خصوص فناوری ویپ دانست که مرجع بسیاری از کارشناسان ، دانشجویان و علاقمندان به یادگیری این تکنولوژی بوده است .
اهداف سیری ناپذیر اعضای متخصص ، متعهد و مجرب این مجموعه ، بسط و گسترش این فناوری با اجرای ایده های ناب است که با همیاری و اعتماد شما مخاطبان و علاقمندان عزیز، و البته با آموزش ، تولید محتوای مفیدتر و تخصصی تر توسط سیتکو ، در سریع ترین زمان ممکن به دست خواهد آمد .
امید است که همچون گذشته ، با اعتماد اکثریت مخاطبین گرامی و کوشش در حد توان خود و برقراری روابط شاد ، سودمند و پر از ایده های نو ، آینده ای درخشان تر را برای همه کاربران این فناوری بسازیم .


آگهی دهنده : شرکت ارتباط تلفن کوروش (سیتکو)
نشانی : تهران – توانیر ، بلوار دوستان ، خیابان شهروز شرقی ، پلاک۶ ، طبقه اول
تلفن : 42509 - 021
پست الکترونیکی : sales@cytco.net
وب سایت : www.cytco.net

تلفن شبکه گیتوی کارت تلفن مرکز تلفن