صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

صنایع بی تا الکتریک
صنایع بی تا الکتریک توسط يك تيم متشکل از مدیران ، كارشناسان و کارگران ماهر و با تجربه ، در توليد و ساخت انواع محافظ الکترونیکی لوازم برقی خانگی (مانند : کولر ، یخچال ، کامپیوتر ، لـوازم صـوتی و تصـویری ، انواع چراغهای سقفی و دیواری و همچنین تولیدات دیـگر از جمـله رلـه های الکتریـکی) باپشتوانه های معتبر در سال 1360 به بازار ایران راه يافته و مشغول بكار ميباشد . اين مجموعه بازاريابی خود را از سال 1361 شمسی آغازكرده است . بی تا الکتریک در كشور ایران باشماره ثبتی 86910 و گواهی فعالیت صنعتی از صنایع تهران به ثبت رسيده و از مركز خود در تهران به تمام نقاط ایران سرويس ميدهد . اين شركت در صنعت تولید محافظ الکترونیکی و با هدف تولید محصولاتی كه بيشترين کیفیت را دارند تأسيس شده است .
تكنولوژی صنعتی بی تا الکتریک به يك پشتوانه قدرتمند مجهز ميباشد كه ساختارهای پيشرفته ای را در اختيار دارد و پشتيبانی آن بوسيله متخصصين با تجربه ای انجام ميگيرد كه صنایع بی تا الکتریک را ياری ميكنند تا به عمده فروشی محافظ الکترونیکی در بازار متنوع انواع محافظ الكترونيكی در ایران وارد شود . از اين رو ، با توجه به كارائی بالا ، اين شركت قادر است تا تولیدات ارزشمندی را در اختيار مشتريان قرار داده و اين كار را به ارزان ترين قيمت انجام دهد . اين مجموعه با تجربه ای 28 ساله و بهره گيری دانش روز و نگرش علمی و انعطاف پذيری در فرآيند توليد متناسب با سفارش , انتظارات مشتريان را به خوبي شناخته و برآورده مينمايد .
توليدات بی تا الکتریک بدليل مرغوبيت مواد مصرفی و همچنين دقت و علم و خلاقيت در طراحی توانسته در ميدان رقابت با ساير محصولات شرکتهای داخلی برتری داشته باشد .
تمام محصولات طبق استانداردهای خاص تولید و به بازار عرضه می شود . همه این محصولات دارای کارت گارانتی معتبر میباشد ، به این صورت که شرکت ، چندین سال محصول خود را پشتیبانی کرده و این از مزایای دیگر محصولات بی تا الکتریک میباشد .


اطلاعات تماس با صنایع بی تا الکتریک
نشانی : تهران - خیابان استاد حسن بنای شمالی (مجیدیه شمالی) ، جنب داروخانه شمس آباد ، پلاک 597
تلفن : 4 – 22311213 – 021
وب سایت : www.bitaelectric.com

محافظ وسایل برقی محافظ وسایل برقی محافظ وسایل برقی