صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت آسانسور و پله برقی بهران
شرکت آسانسور و پله برقی بهران با بیش از دو دهه تجربه در زمینه واردات لوازم آسانسور و پله برقی و تولید انواع قطعات آسانسور و خدمات پس از فروش ، با بکارگیری نیروهای متخصص ، امکانات پیشرفته و تکیه بر دانش روز با اتکال به خداوند توفیق داشته است که نسبت به واردات وتولید قطعات ، خدمات پشتیبانی و گارانتی محصولات خود ، گامهای موثری درصنعت آسانسور و پله برقی بردارد . با توجه به دگرگونی ها و پیشرفت هایی که در سالهای اخیر در این صنعت به وجود آمده است و لزوم رعایت استانداردهای بین المللی تولید و واردات لوازم پیشرفته که دارای ضریب اطمینان بالایی از نظر حفاظتی و طراحی باشند ، ما را بر آن داشته است که همواره با سه عنصر صداقت ، مسئولیت پذیری و وجدان کاری ، حقوق مصرف کنندگان را ارج نهاده و خود را موظف به ارائه خدمات مستمر در این صنعت بدانیم .
تولیدات شرکت شامل موتورگیربکس آسانسور و انواع دنده برنجی و ماردون ، گاورنر بالا و پایین ، انواع پاراشوت ، فلکه های اصلی و هرزگرد در سایزهای مختلف ، قلاب بکسل داکتیل ، انواع شستی احضار داخل کابین وطبقات ، سنسورهای آهنربائی و چشمی ، مگنت درب باز کن ، درب های لولائی ، دربهای تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک ، ضربه گیر های پلی یورتان ، انواع قطعات لاستیکی و بسیاری ازمتعلقات دیگر آسانسور می باشد .
این شرکت در زمینه واردات پکیجهای آسانسور و پله برقی ، انواع موتورگیربکس و گیرلس ، ریل و دربهای تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک ودرایوهای مختلف از معتبرترین تولید کنندگان اروپایی نظیر : جم ، شیندلر، آلبرتوساسی ، سیکور، ویتور، مارازی ، مونتاناری ، فرماتور و... سهم عمده ای را در تأمین نیازهای بازار بر عهده دارد ضمنا این شرکت وارد کننده انواع آسانسورهای باری و پکیج کامل آسانسورهای مسافربر و هیدرولیک در ظرفیتهای مختلف از معتبرترین تولید کننده های اروپایی می باشد .
شرکت بهران کلیه قطعات و موتور گیربکس های تولیدی و وارداتی خود رابه مدت یکسال گارانتی نموده وبا ارائه خدمات پس ازفروش به مدت 10 سال ، عملکرد مفید آنها را تضمین می نماید .


آگهی دهنده : شرکت آسانسور و پله برقی بهران
نشانی : تهران - شهرک غرب ، بلوار خوردین ، خیابان توحید یکم ، پلاک 20 ، ساختمان بهران
تلفن : 10 - 88565000 - 021 و خط ویژه : 87162000 - 021

نشانی کارخانه : تهران - شهرک صنعتی پرند ، میدان صنعت ، بلوار صنعت ، خیابان فرخنده ، نبش ارغوان ، قطعات C30 و C31 و C32
تلفن : 45 - 56419140 - 021
فکس : 56419146 - 021

وب سایت : www.behranlift.com

کابین آسانسور موتورگیربکس آسانسور پله برقی