صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شركت انديشه سازان صنعت برق
شركت انديشه سازان صنعت برق در سال 1378 و با هدف بكارگيری علم روز در راستای ارتقاء سيستم های اتوماسيون صنعتی شروع به فعاليت نمود . اين شركت با تلاش و همت پرسنل توانمند خود در واحد فنی ، در بازه زمانی كوتاه علاوه بر اجرای سيستم های پيشرفته اتوماسيون و ابزار دقيق در بيش از 100 پروژه صنعتی ، موفق به كسب نمايندگی فروش از شركت های معتبر زيمنس آلمان و جفران ايتاليا شده و به ارائه تجهيزات مورد نياز و خدمات مشاوره ای وابسته به واحد های صنعتی كشور اقدام نموده است . محصولات و خدمات عمده شرکت عبارتند از :
- فروش تکنولوژی و تجهیزات اتوماسیون صنعتی و ابزاردقیق و درایو SIEMENS شامل انواع PLC های خانواده S7 200 & 300 & 400 ، LOGO ، نرم افزارهای Wincc ، Protool و Step 7 ، سیستم های کنترل CNC و تجهیزات SINUMERIK
- مشاوره ، طراحی ، ارائه تجهيزات و اجرای سيستم های اتوماسيون صنعتی و درايو با محصولات SIEMENS آلمان
- مانيتورينگ و كنترل صنعتی با بكارگيری سيستم های مبتنی بر PC با نرم افزارهای WinCC Citect و Labview
- طراحی ، نظارت و اجرای سيستم های برق ، كنترل و اتوماسيون مربوط به پروسه های توليدی
- طراحی و ساخت رباتها و سيستم های هوشمند با استفاده از تكنيك های هوش مصنوعی ، منطق فازی و الگوريتم های ژنتيك
- ارائه و پياده سازی سيستم های كنترل گسترده و توزيع شده (DCS ) و سيستم های اسكادا و راديو تله متری
- پردازش تصوير و بكارگيری ماشين بينايی در خطوط توليد و كنترل كيفيت محصولات

در سال 1380 و با توجه به نياز روز افزون كشور به پرورش نيروهای انسانی توانمند در زمينه های برق ، اتوماسيون و ابزار دقيق و نظر به كمبود تجهيزات آموزشی استاندارد ، اين شركت واحد توليد تجهيزات آموزشی را راه اندازی نمود و موفق به طراحی ، ساخت و تجهیز انواع ست های آموزشی مجموعه های برق ، الکترونیک ، اتوماسیون صنعتی و ابزاردقیق با بیش از 100 تنوع محصول گردید و هم اكنون اين شركت افتخار می نمايد با ارائه خدمات مناسب پس از فروش ، بيش از 120 مركز آموزش در داخل و خارج از كشور از تجهيزات توليد شده توسط اين شركت جهت پيشبرد اهداف آموزشی خود بهره می برند . اين شركت با شعار دانش ، تلاش و اشتغال پايدار در راه اهداف بزرگ خود گام بر می دارد .

واحد آموزش شرکت مهندسی اندیشه سازان صنعت برق در سال 1381 با همکاری اساتید باتجربه متشکل از مدرسین دانشگاه و متخصصین واحدهای صنعتی آغاز بکار نموده و هم اکنون افتخار دارد در طی سالهای گذشته با ارائه آموزشهای مورد نیاز به بیش از 10000 نفر از مهارت آموزان , شامل کارشناسان و دانشجویان رشته های مرتبط با مهندسی برق و کامپیوتر توانسته است کمکی هر چند کوچک به افزایش سطح علمی و عملی متخصصین صنعت برق کشور نماید . قابل ذکر است آموزشهای ارائه شده در این واحد در دو قالب آموزشهای عمومی و آموزشهای ویژه واحدهای صنعتی ارائه گردیده و آموزشهای تخصصی در قالب بیش از 40 عنوان رشته تعریف گردیده است . این واحد از سال 1393 با تغییر در نحوه عملکرد و تمرکز بر آموزشهای تخصصی در قالب دوره های آموزشی ویژه دانشجویان و کارشناسان صنایع آمادگی دارد دوره های تخصصی را با امکانات آموزشی در محل صنایع و دانشگاهها برگزار نماید . امید است با روند جدید و تخصصی نمودن آموزشهای ارائه شده بتوانیم در توسعه روند صنعتی کشور گامی هرچند کوچک برداریم .


آگهی دهنده : شركت انديشه سازان صنعت برق
نشانی : مشهد – شهرک صنعتی توس ، فاز یک ، تلاش شمالی 5 ، مجتمع صنعتگران ( فاز یک کارگاهی ) ، شماره 102
تلفن : 8 – 35414106 – 051
فکس : 35414109 – 051
تلگرام : 09152504107
پست الکترونیکی : info@assbco.com
وب سایت : www.assbco.com

ست آموزشی PLC اینورتر ست های آموزشی