صفحه اصلی آگهی ویژه آگهی رایگان درباره ما تماس با ما

صنایع آسیا الکتریک
صنایع آسیا الکتریک در سال ۱۳۵۹ با هدف تأمین بخشی از نیاز کشور در ارتباط با کلید و پریز خانگی و محصولات هم ردیف شروع به فعالیت نموده است . این صنایع با حدود بیش از سی سال فعالیت توانسته خود را در زمره بزرگترین تولیدکنندگان این صنعت قرار دهد .
این صنایع در تولیدات خود همواره سعی نموده است تا با کیفیتی برتر نیاز و خواسته های مشتریان را تأمین نماید . دارا بودن گواهینامه ISO9001 و ISO14001 و برخورداری از نشان استاندارد اروپا (CE) و همچنین تائید استاندارد ملی ایران برای کلیه محصولات خود ، همگی دلیل بر این ادعاست که کیفیت و ارزش دادن به محیط زیست در اولویتهای اول این مجموعه قرار دارد.
این واحد با دارا بودن واحد تحقیق و توسعه همواره توان خود را در ارائه محصولات جدید و با کیفیت بالا مطابق با نیازهای روز جامعه قرار داده است و در این رابطه سیستم باز خور مشتریان طراحی شده است تا این واحد بتواند از سلیقه ها و خواسته های مشتریان مطلع گردد ، به همین سبب در سال ۱۳۸۰ بعنوان واحد نمونه استان تهران معرفی شده است.
این صنایع با زیر مجموعه های متعددی همچون طراحی مهندسی قالبسازی ، تزریق پلاستیک ، باکالیت ، تولید قطعات فلزی ، چاپ ، رنگ و واحد نگهداری و تغییرات مناسب و همچنین با داشتن نیروی متخصص و ماهر و پرسنل خط تولید و ستاد سعی در تولید محصولات با کیفیت و جدید برای مشتریان خود در داخل و خارج از کشور دارد .

محصولات این شرکت عبارتند از :
- انواع کلید و پریز
- سرپیچ
- دوشاخه
- زنگ روکار
- محافظ یخچال
- محافظ رایانه
- جعبه فیوز
- سیم جمع کن


آگهی دهنده : شركت آریان آسانسور
نشانی کارخانه : تهران - ابتدای جاده آبعلی ، روبروی خیابان اتحاد ، مقابل بانک پارسیان ، پلاک ۲۰۸
تلفن : ۷۷۳۲۵۵۵۳ - 021
فکس : ۷۷۳۲۹۶۶۳ - 021
وب سایت : www.asiaelectricind.ir

پریز ارت دار کلید دو پل کلید شستی زنگ دیمر چرخشی پریز چهارقلو