صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

صنایع آسیا الکتریک
صنایع آسیا الکتریک در سال ۱۳۵۹ با هدف تأمین بخشی از نیاز کشور در ارتباط با کلید و پریز خانگی و محصولات هم ردیف شروع به فعالیت نموده است . این صنایع با حدود بیش از سی سال فعالیت توانسته خود را در زمره بزرگترین تولیدکنندگان این صنعت قرار دهد .
این صنایع در تولیدات خود همواره سعی نموده است تا با کیفیتی برتر نیاز و خواسته های مشتریان را تأمین نماید . دارا بودن گواهینامه ISO9001 و ISO14001 و برخورداری از نشان استاندارد اروپا (CE) و همچنین تائید استاندارد ملی ایران برای کلیه محصولات خود ، همگی دلیل بر این ادعاست که کیفیت و ارزش دادن به محیط زیست در اولویتهای اول این مجموعه قرار دارد.
این واحد با دارا بودن واحد تحقیق و توسعه همواره توان خود را در ارائه محصولات جدید و با کیفیت بالا مطابق با نیازهای روز جامعه قرار داده است و در این رابطه سیستم باز خور مشتریان طراحی شده است تا این واحد بتواند از سلیقه ها و خواسته های مشتریان مطلع گردد ، به همین سبب در سال ۱۳۸۰ بعنوان واحد نمونه استان تهران معرفی شده است.
این صنایع با زیر مجموعه های متعددی همچون طراحی مهندسی قالبسازی ، تزریق پلاستیک ، باکالیت ، تولید قطعات فلزی ، چاپ ، رنگ و واحد نگهداری و تغییرات مناسب و همچنین با داشتن نیروی متخصص و ماهر و پرسنل خط تولید و ستاد سعی در تولید محصولات با کیفیت و جدید برای مشتریان خود در داخل و خارج از کشور دارد .

محصولات این شرکت عبارتند از :
- انواع کلید و پریز
- سرپیچ
- دوشاخه
- زنگ روکار
- محافظ یخچال
- محافظ رایانه
- جعبه فیوز
- سیم جمع کن


آگهی دهنده : شركت آریان آسانسور
نشانی کارخانه : تهران - ابتدای جاده آبعلی ، روبروی خیابان اتحاد ، مقابل بانک پارسیان ، پلاک ۲۰۸
تلفن : ۷۷۳۲۵۵۵۳ - 021
فکس : ۷۷۳۲۹۶۶۳ - 021
وب سایت : www.asiaelectricind.ir

پریز ارت دار کلید دو پل کلید شستی زنگ دیمر چرخشی پریز چهارقلو