صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت آسان باز سیستم
درب اتوماتیک به دربهایی گفته می شود که به صورت هوشمند با استفاده از کنترل از راه دور باز و بسته می شوند و توانایی اتصال به سیستم های کنترل تردد ساختمان را نیز دارند که این امکان را بوجود می آورند که تنها با استفاده از یک ریموت درب را از راه دور باز یا بسته کنید و بدون اتلاف وقت و براحتی و با امنیت بالا تردد نمایید. دربهای اتوماتیک دارای انواع گوناگونی می باشند که هر کدام در مکان ها و موقعیت های خاص خود به کار می روند . بعضی از انواع دربهای اتوماتیک عبارتند از : کرکره برقی (کرکره اتوماتیک) ، درب اتوماتیک شیشه ای ، درب اتوماتیک پارکینگ ، راه بند و ...
شرکت آسان باز سیستم بزرگترین تولید کننده درب اتوماتیک ، فریم دربهای اتوماتیک ، شیشه دربهای اتوماتیک در ایران با تولید بیش از 2500 درب اتوماتیک در سال و ارائه متنوع ترین سیستم های کنترل تردد آسیایی و اروپایی افتخار دارد که توانسته است گامی بزرگ در صنعت ساختمان کشور برداشته و محصولاتی با تنوع گسترده و کیفیت بالا و بهره گیری از نیروی انسانی داخلی ارائه نموده و این صنعت را در کشور نهادینه کند .

گستره دربهای اتوماتیک آسان باز سیستم عبارتند از :
- کرکره برقی (مسکونی ، تجاری ، صنعتی)
- درب اتوماتیک شیشه ای (کشویی ، نیم گرد ، فولدینگ ، تلسکوپی و ... )
- درب اتوماتیک پارکینگ (دولنگه ، ریلی ، راه)

شرکت آسان باز سیستم در زمینه فروش فریم و شیشه درب اتوماتیک به همکاران محترم در سرتاسر کشور ، آمادگی خود را اعلام می نماید .


آگهی دهنده : شرکت آسان باز سیستم
نشانی کارخانه : تهران - کیلومتر 15 جاده خاوران ، شهرک خاتون آباد ، کانال آب شمال ، خیابان صنایع 1 ، پلاک 23
تلفن : 36466700 - 36467810 - 36466940 - 36466939 - 021
وب سایت : www.asanbazsystem.com

درب اتوماتیک کرکره برقی درب اتوماتیک