صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت مهندسی آسانبر کاران عرشیان
این شرکت در سال 1383 با هدف بهبود كيفيت نصب ، نگهداری ، نوآوری و توجه توأمان طراحی - مهندسی و مديريت كنترل پروژه و ظرافت های هنری - مهندسی صنعت آسانسور تأسيس گرديد .
عرشيان ، امتداد مسير شركت دوبلكس با سابقه ای بيش از 35 سال (به مديرعاملی محمد ابراهيم گلشنی) و شركت و كارخانه آسان سوار توس (به مديرعاملی رضا گلشنی) می باشد .
تاريخ تأسيس شركت دوبلكس به سال 1353 و آسان سوار توس به 1377 بر می گردد. در اين سالها عرشيان تمام همت خود را به كار بسته است تا با كنار هم قرار دادن افراد با تجربه و فنی و جوانان با انگيزه بتواند سهم كوچك خود در پيشرفت صنعت جمهوری اسلامی ايران را ادا نمايد .
امروز شركت عرشيان توانايی اجرای انواع آسانسورهای مسافربر و باربر اعم از كششی ، گيربكسی و گيرلس ، آسانسورهای هيدروليك مستقيم و غيرمستقيم ، آسانسورهای پانوراما (شيشه ای) ، آسانسورهای خانگی ، بيماربر ، آسانسورهای صنعتی ، سد ، پالايشگاه و پتروشيمی ، ضد جرقه و ضد حريق و ... با ظرفيت و سرعتهای گوناگون را دارا می باشد .
شركت عرشيان در 8 سال گذشته پروژه های متعددی را نصب و نوسازی نموده كه ليست برخی از آنها را می توان در رزومه یا وب سايت شركت مشاهده نمود ، همچنين واحد تخصصی سرويس و نگهداری شركت بيش از چند صد مشتری را مديريت می‌نمايد .


آگهی دهنده : شرکت مهندسی آسانبر کاران عرشیان
نشانی دفتر مرکزی: تهران - خیابان شریعتی ، خیابان قبا ، پلاک 79
تلفن : 26700021 - 021 (12 خط)
فکس : 26700582 - 021
پست الکترونیکی : info@arshianlift.com
وب سایت : www.arshianlift.com

آسانسور کابین آسانسور پله برقی