صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت آریا آتسز
اتوماسیون ساختمان یکی از مباحث مطرح در کشورهای پیشرفته می باشد . چرا که با توجه به بالا رفتن هزینه های انرژی و رویکرد جوامع از بهره گیری انرژی های نو ، چگونگی مصرف انرژی قابل توجه می باشد .
اتوماسیون ساختمان را می توان در یک جمله به هوشمند سازی مدیریت منابع ساختمان معرفی نمود . این هوشمند سازی در راستای کنترل دقیق و حذف خطای انسانی می باشد .
با توجه به نوع کاربری هر ساختمان می توان اتوماسیون ساختمان را در چارچوبهای مختلف تعریف کرد که شاید بتوان گفت همه این چارچوبها در یک نقطه مشترک هستند و آن هم بهینه سازی مصرف انرژی و راهبری بهره برداری صحیح از تجهیزات است .
از دیدگاه بهینه سازی مصرف در هر کشوری اتوماسیون ساختمان در سطوح مختلف تعریف می گردد و با توجه به این تعریف مشخص می گردد که چه بخشهایی نیاز به توجه بیشتر دارند .
از جهت دیگر با توجه به پیشرفت تکنولوژی های IT و بهره گیری آنها در زندگی روزمره احساس نیاز نسبت به اتوماسیون در محل کار و یا زندگی وجود دارد چرا که بدون بهره مندی از تکنولوژی مطرح در عرصه کامپیوتر و مخابرات زندگی دچار خلل خواهد بود و هر چه به جلو می رویم این واقعیت مشهود تر است و این نیاز یکی از اهرمهایی می باشد که اتوماسیون ساختمان را در کشورهای پیشرفته به عنوان یک امر ضروری مطرح می کند .

بطور کلی می توان اتوماسیون ساختمان را به 6 بخش کلی تقسیم بندی نمود :
1- کنترل روشنایی
2- کنترل سیستم هوا ساز و موتورخانه
3- کنترل تردد
4- سیستم های اعلام حریق هوشمند
5- سیستم های صوتی و تصویری هوشمند
6- کنترل تجهیزات مانند آسانسورها ، پله برقی ها و ...

در یک نگاه کلی می توان ساختمان ها را به 8 دسته کلی تقسیم کرد :
1- ساختمانهای مسکونی
2- ساختمانهای اداری
3- مدارس و دانشگاه ها
4- ساختمانهای صنعتی
5- هتلها
6- بیمارستانها
7- مراکز خرید
8- مراکز عمومی ( مترو ، ایستگاههای قطار ، فرودگاهها )

استراتژی کلی آریا آتسز ارائه راه حلهای جامع برای اتوماسیون ساختمان با استفاده از تکنولوژی های مطرح در این صنعت می باشد .
در طراحی های این شرکت همیشه صرفه جویی در مصرف انرژی ، سهولت کاربری و قابلیت اعمال تغییرات در سیستم از نکات قابل توجه بوده است .
همواره تلاش مدیریت براین بوده است که تمامی کارشناسان آریا آتسز از جهت دانش فنی به روز نگه داشته شوند و در دوره های تخصصی متناسب با فعالیت آنها چه در داخل و چه در خارج از کشور حضوری مستمر داشته باشند .
در محصولات ارائه شده توسط شرکت آریا آتسز ملاک اصلی کیفیت بوده و سعی شده نیازهای مشتری از محصولات شرکتهای معتبر اروپایی و قابل اطمینان تهیه گردد . مشاوره و آموزش قبل از خرید و ارائه خدمات پس از فروش بر پایه دیدگاهها و نیازهای مشتری در سرلوحه فعالیتهای آریا آتسز قرار دارد .


آگهی دهنده : شرکت آریا آتسز
نشانی : تهران - خیابان خالد اسلامبولی (وزراء) ، خیابان هشتم ، پلاک 8 ، طبقه اول
تلفن : 3 – 88675312 – 021
فکس : 88887164 – 021
پست الکترونیکی : info@aria-atsez.com
وب سایت : www.aria-atsez.com

کنترلرهای برنامه ریزی شده سوئیچ کامپیوتر صنعتی کنترلر اتاق ترانسمیتر فشار