صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت آراز
شرکت آراز در سال ۱۳۷۲ توسط گروهی از کارشناسان مجرب و فارغ التحصیلان دانشگاههای برتر کشور تاسیس گردید و از آن زمان فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید سیستم های الکترونیکی و محاسباتی پیشرفته متمرکز نمود . فعالیت های آغازین شرکت آراز منجر به دریافت پروانه بهره برداری از وزارت صنایع و تولید سیستم های کنترل تردد پرسنل و ساعت های حضور و غیاب شد.
همگام با پیشرفت روزافزون تکنولوژی ، شرکت آراز فعالیت خود را بر گسترش و به روز رسانی محصولاتش متمرکز نمود و توانست مجموعه ای متنوع از سیستم های مکانیزه همچون سیستم های کنترل تردد پارکینگ ، رستوران ، گشت و نگهبانی و نسل پیشرفته ساعت های حضور وغیاب مجهز به سنسور تشخیص اثر انگشت را تولید نماید . نسل جدید سیستم های مذکور به همراه جامع ترین نرم افزارهای تحت ویندوز و تحت شبکه ارائه شده و قابلیت ارتباط از طریق وب نیز در آنها لحاظ شده است.
تا کنون شرکت آراز توانسته است با در اختیار داشتن کارشناسانی مجرب و با بکارگیری جدیدترین تکنولوژی ها و استانداردها در زمینه تولید و کنترل کیفیت ، لیسانس ها و گواهی نامه های معتبر و مرتبط با این صنعت را کسب نماید و حضوری مستمر و مداوم در نمایشگاه ها و بازارهای داخلی و جهانی داشته باشد . این شرکت با داشتن واحد تولیدی مجهز و پیشرفته در شهرستان خوی و دفتر فروش فعال در تهران و شبکه توزیع با بیش از ۴۰ نمایندگی فعال در سرتاسر کشور توانسته محصولات و خدمات خود را به حدود ۳۰۰۰۰ مشتری ارائه نماید.
سیاست کلی شرکت ارائه محصولات و خدمات متنوع و مطمئن و متناسب با نیاز روز به مشتریان با هدف جلب رضایت مشتری و حضور موثر در بازارهای جهانی بوده است . شرکت امید دارد که با اتکا به توانمندی کارکنان مجموعه آراز و بکارگیری نظرات سازنده مشتریان گرامی ، به این مهم دست یابد.


آگهی دهنده : شرکت آراز
نشانی دفتر تهران : تهران - خیابان قائم مقام فراهانی ، تقاطع خیابان مطهری ، خیابان ۲۶ ، پلاک ۴ ، واحد ۱۱
تلفن : 82464 - 021
فکس : 88314397 - 021

نشانی کارخانه : خوی - بلوار احمدنیا ، پلاک 1/1
تلفن: 36334730 - 044

پست الکترونیکی : info@araz-tms.com
وب سایت : www.araz-tms.com

دستگاه گشت و نگهبانی حضور و غیاب حضور و غیاب