صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت آلیاسیس ارتباط
شرکت آلیاسیس ارتباط در زمینه تامین و تجهیز تخصصی سخت افزارهای شبکه ، ارائه خدمات مشاوره ، طراحی ، پیاده سازی ، پشتیبانی ، آموزش و خدمات پس از فروش در شبکه های محلی و گسترده ، امنیت شبکه ، مراکز داده و ارتباطات یکپارچه و همچنین ارائه راهکارهای جامع مبتنی بر شبکه فعالیت می کند.
آلیاسیس تامین کننده تجهیزات شبکه و محصولات سیسکو ، اچ پی و ای ام سی ، جونیپر میباشد . این شرکت از سال 1388 تا کنون در زمینه تامین محصولات سیسکو فعالیت خود را آغاز نموده و تا کنون با ارتباط با نمایندگی سیسکو ، اچ پی و ای ام سی ، جونیپر فعالیت داشته است.
تجهیزات شبکه با برندهای سیسکو اچ پی و ای ام سی مانند روتر ، سوئیچ ، فایروال ، سرور ، ذخیره ساز و آی پی فون همواره در سبد کالای شرکت آلیاسیس وجود داشته و این شرکت در ارتباط با نمایندگی سیسکو ، نمایندگی اچ پی و نمایندگی ای ام سی ، جونیپر همواره در راستای توسعه سبد محصولات خود متناسب با نیاز مشتریان اهتمام نموده است.
شرکت آلیاسیس بعنوان نمایندگی اچ پی در ایران نیز محصولات شبکه شامل سرور و ذخیره ساز های اچ پی را در سبد محصول خود دارد . یکی دیگر از تجهیزات شبکه در زمینه محصولات ذخیره ساز میباشد . در این خصوص شرکت آلیاسیس محصولات ذخیره ساز با برند ای ام سی و برند اچ پی را به عنوان نماینده ای ام سی و اچ پی ارائه میدهد .


آگهی دهنده : شرکت آلیاسیس ارتباط
نشانی : تهران – خیابان سهروردی شمالی ، کوچه مهاجر ، پلاک 32
تلفن : 82455000 – 021
فکس : 82455100 – 021
پست الکترونیکی : info@aliasys.co
وب سایت : www.aliasys.co

سرور روتر آی پی فون سوئیچ