صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت آلفا نیروی آریا
شرکت دانش بنیان آلفا نیروی آریا در سال 1388 با استعانت از خداوند متعال ، با همت جمعی از مهندسین جوان با هدف تامین بخشی از نیاز صنعت برق کشور در استان اصفهان فعالیت خود را آغاز نمود و از همان بدو تاسیس با جذب مهندسین مجرب ، خلاق و صاحب ایده با تخصص های برق ، کامپیوتر و طراحی صنعتی موفق به طراحی و تولید محصولات متنوع شامل انواع چراغ های خیابانی LED ، پروژکتور های LED ، چراغ های صنعتی LED و چراغ های نورپردازی و آذین بندی LED گردید .
در حال حاضر شرکت آلفا نیروی آریا با راه اندازی خط تولید انعطاف پذیر و چند منظوره ، توانایی تولید محصولات مذکور را با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن دارا می باشد . همین ویژگی باعث شده که شرکت علاوه بر کسب رضایت مشتریان خود قابلیت پاسخگویی به نیازهای سفارشی و ویژه آنها را نیز داشته باشد .
شرکت آلفا نیروی آریا با در اختیار داشتن آزمایشگاه مجهز و تیم R&D مجرب علاوه بر بهبود کیفیت محصولات قبلی خود محصولات جدید و نوآورانه ای را نیز به بازار عرضه نموده است .
واحد مهندسی فروش شرکت آلفا نیروی آریا با رصد مستمر بازار و اتخاذ استراتژی های کارآمد در امر فروش توانسته با شناسایی مشتریان هدف در سراسر کشور علاوه بر اطلاع رسانی و ارائه مشاوره فنی عالی به ایشان ، نیاز آنها را نیز با محصولات متنوع خود مرتفع نماید .
وجود مدیریت توانمند و کارشناسان متخصص در امر طراحی ، تولید و فروش باعث گردیده شرکت آلفا نیروی آریا از بدو تاسیس تاکنون موفق به ثبت چندین اختراع و همچنین طراحی و تولید بیش از 80 محصول متنوع به لحاظ نوع ، شکل ظاهری ، توان و کاربرد گردد و سهم قابل توجهی از بازار را در سراسر کشور به خود اختصاص دهد .
امید است با توکل بر خدا و اتکای بر توانمندی های خود بتوانیم سهمی هر چند ناچیز در پیشرفت و آبادانی کشور عزیزمان ایران داشته باشیم .


اطلاعات تماس با شرکت آلفا نیروی آریا
نشانی : اصفهان - مبارکه ، منطقه کارگاهی امیرکبیر
تلفن : 52423211 – 031
فکس : 52423211 – 031
پست الکترونیکی : info@alfacomplex.com
وب سایت : www.alfacomplex.com

پروژکتور نورپردازی وال واشر LED پروژکتور