صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت الکترونیک افزار آزما
شركت الكترونيك افزارآزما در سال 1359 به همت عده ای از فارغ التحصيلان رشته مهندسی برق و الكترونيك دانشگاه صنعتی شريف ، درجهت رسيدن به خودكفائی و استقلال صنعتی و اقتصادی و آموزش فنی كشور تأسيس شد .
این شرکت کار خود را با تولید دستگاه های تست الکترونیکی آغاز نمود . اولین محصول این شرکت یک زمان سنج نیمه اتوماتیک برای ماشین لباسشویی بود! در سال 1361 با تولید منبع تغذیه جریان مستقیم به طور رسمی وارد بازار آزمایشگاه های آموزشی الکترونیک شد . در سال 1369 کارخانه تولیدی خود را در زمینی به مساحت 5000 متر مربع احداث نمود و 3000 متر دیگر نیز به عنوان سالن تولید در سال 1380 به آن اضافه نمود .
در حال حاضر شرکت الکترونیک افزار آزما دارای بیش از 400 پرسنل متخصص در بخش های مختلف می باشد . از این تعداد 50 نفر در دفتر مرکزی ، 16 نفر در بخش تحقیق و توسعه و بیش از 350 نفر در کارخانه مشغول به کار می باشند .
در طول 30 سال گذشته الکترونیک افزار آزما بیش از 50 مدل تجهیزات مخابراتی و الکترونیکی تست و اندازگیری با بالاترین سطح عملکرد و قابلیت اعتماد زیاد تولید نموده که تماما منطبق با استانداردهای بین المللی می باشند.
شركت الكترونيك افزار آزما دارای بخش تحقیق و توسعه فعالی می باشد و هر ساله چند پروژه تحقيقاتی جديد را در دستور كار خود قرار می دهد . در حال حاضرتجهيز قسمت اعظم كارگاهها و آزمايشگاههای برق ، الكترونيك و مخابرات وزارت آموزش و پرورش ، دانشگاه آزاد اسلامی ، سازمان آموزش فنی و حرفه ای كشور، دانشگاههای سراسری ، واحدهای آموزش تخصصی و مهندسی در ارتش ، شركت نفت و گاز و پتروشيمی و مراكز آموزش مخابرات استانها توسط اين شركت انجام می پذيرد .
اين شركت همچنين دارای بخش تجارت خارجی بسيار فعال بوده كه علاوه بر اقدامات لازم جهت ورود مواد اوليه و ماشين آلات خط توليد خود ، دستگاههايی را كه در رده توليدات آن نمی باشند از كمپانيهای معتبرخارجی دراختيار مشتريان گرامی قرار می دهد .

محصولات این شرکت عبارتند از : رنج وسیع تجهیزات تست و اندازه گیری در زمینه های برق و الکترونیک شامل اسیلوسکوپ ، لاجیک و اسپکتروم آنالایزر ، سیگنال و فانکشن ژنراتور ، منبع تغذیه ، مولتی متر ، اندازه گیر سلف و خازن و مقاومت ، فرکانس متر و شمارنده ، تستر انواع IC ، پروگرامر و امولاتور ، تستر ولتاژ بالا و مقاومت عایقی و نیز انواع سیستمهای آموزشی ، آزمایشگاهی و صنعتی در زمینه های الکتریسیته ، الکترونیک آنالوگ و دیجیتال ، الکترونیک صنعتی ، کنترل ، مخابرات ، قدرت ، اتوماسیون ، ابزار دقیق ، مکانیک ، ترمودینامیک ، سیستمهای تهویه مطبوع و سرماسازها و گرماسازها .


آگهی دهنده : شرکت الکترونیک افزار آزما
نشانی : تهران - خیابان ولی عصر، خیابان توانیر، کوچه روز، شماره 1
تلفن : 8 - 88878880 - 021
فکس : 88878889 - 021
پست الکترونیکی : info@afzarazma.com
وب سایت : www.afzarazma.com

منبع تغذیه اسیلوسکوپ مولتی متر دیجیتال سیگنال ژنراتور صوتی