صفحه اصلی آموزش درج آگهی درباره ما تماس با ما

شرکت صنایع الکترونیک افراتاب
شرکت صنایع الکترونیک افراتاب از سال 1378 تاکنون تولید کننده محصولات روشنایی و مخابراتی می باشد که در 2 بخش ذیل ، این محصولات طراحی ، تولید و به بازار ارائه می گردند .

1 - صنایع روشنایی افراتاب : در صنایع روشنایی افراتاب ، محصولات روشنایی با تمرکز بر ویژگی کاهش مصرف انرژی ، طراحی و تولید می شوند . در این راستا می توان به لامپ های کم مصرف استاندارد با کیفیت بالا و همچنین تنوع چشمگیر اشاره کرد که اولین محصول صنایع روشنایی افراتاب می باشد . از دیگر محصولات صنایع روشنایی افراتاب ، می توان به محصولات LED اشاره نمود که در چند شاخه نظیر لامپ های LED ، پرژکتور ها و چراغ های خیابانی LED به بازار ارائه می گردند. همچنین بالاست های الکترونیک ، فتوسوئیچ ( فتوسل ) و محصولات سولار سایر فعالیت های صنایع روشنایی افراتاب را تشکیل می دهند.

2 - صنایع ارتباطی افراتاب : فلسفه ایجاد صنایع ارتباطی افراتاب ، ارائه راه حل های نوآورانه در قالب محصولات متنوع برای تسهیل در ارتباطات در سطح کشور می باشد . در این راستا ، در صنایع ارتباطی افراتاب با تکیه بر تیم مهندسی و تولید قوی ، محصولات مخابراتی با کیفیت بالا و مطابق با استاندارد های فنی برتر از جمله مبدل موبایل ، مسدود کننده موبایل و سیستم مدیریت ناوگان طراحی و تولید می شود . لازم به ذکر است، از سال 1378 تا کنون، افراتاب بالغ بر 7000 دستگاه مبدل موبایل ترمینال ثابت (GSM) تولید کرده است که بدین وسیله امکان ارتباط تلفنی برای بیش از 7000 روستا فراهم شده است .
از دیگر محصولات صنایع ارتباطی افراتاب می توان به تلفن های همگانی افراتاب اشاره نمود ، که در مدل های مختلف و با دارا بودن ویژگی های منحصر به فرد مطابق با تکنولوژی روز دنیا ، قابل ارائه می باشند . لازم به ذکر است ، صنایع ارتباطی افراتاب از فروردین 1384 به یکی از اصلی ترین تأمین کنندگان تلفن های همگانی هوشمند نسل سوم تبدیل شده است ، و هم اکنون بیش از 65000 از انواع تلفن همگانی کارتی ، GSM و کارتی سکه ای این شرکت در 28 استان کشور مشغول به کار است . صنایع ارتباطی افراتاب به دلیل ارائه تکنولوژی روز دنیا در کنار خدمات پس از فروش مطلوب ، توانسته است رضایت مشتریان تلفن های همگانی خود را به طور کامل تأمین نماید .


اطلاعات تماس با شرکت صنایع الکترونیک افراتاب
نشانی : تهران - خیابان استاد مطهری ، بعد از میرزای شیرازی ، پلاک 281 ، ساختمان افراتاب
تلفن : 6 - 88721643 - 021
فکس : 88721637 - 021
تلفن امور مشتریان (پیغام گیر تلفنی ) : 88705622 - 021
نشانی کارخانه : 65 کیلومتری غرب تهران ، منطقه کردان کرج
پست الکترونیکی : info@afratab.com
وب سایت : www.afratab.com

چراغ خیابانی تلفن همگانی لامپ کم مصرف تلفن همگانی